Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    Sziasztok!
    Most kezdtem egy wizardot,de még sosem játszottam vele és elég gyenge vok és az az igazság,hogy nem is értek hozzá,na meg időm sincs játszani túl sok.Edge okosít privátban(biztosan az idegeire megyek már),de sok minden nem tiszta még,ami meg is látszik az eredményeimen.Arra gondoltam ,hogy összehozhatnánk egy partit "wizardok egymás közt"címszóval és tolhatnánk egy partit annak minden előnyével gazdagon mefgáldva (.A legjobb az lenne,ha Ts-n is tudnátok okosítani)Az alap koncepció megvan, az Archon set stb...,de a legrosszabb statokkal megáldva.Kövezzetek meg ha hülyeség!! ,de arra gondoltam mindenki legyártja a Sage setet és naponta váltogatnánk,hogy ki bújhat bele és élvezné áldásos Dreath Breath királyságát XD Legalábbis nekem ez jelenti a legnagyobb problémát jelenleg a játékban.Persze nem haragszom meg,ha valaki más kaszttal csatlakozna, de remélem találok még 3 másik wizardot itt a forumon.A Btagom: Pityputy#2982 Elég szegényes a kari és nincsenek túl fényes eredményei a karinak,de bízom benne,hogy a kedves mentorok segítségével úgy egy fényéven belül megtanulom majd kezdő-helyettes-jelölt szinten használni a karit XXD Vegyetek fel bátran, mindenkit vissza fogok jelölni.Ha minden jól megy esténként 9 óra körül majd mindennap fel tudok szökniu 1-2 órára.

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák