Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #65197 üzenetére

    Fegyverből ez volt a legéletképesebb 2 kezes combat staff, más eddig nem esett azért ez, meg, hogy legyen mibe belekapni a csőrödnek. ;] A buildet este még a pizsi fellövése előtt mókultuk, aztán ezért nem a DR van most bent, így maradt.

    Nem egy táltos, ezért is kell a fejlesztés, de cammogni tud és ami a lényeg jelenleg, hogy megáll kb. mindenben és megtartja a mobokat a többieknek. (Volt olyan, hogy GRben mindenki elborult és én vertem le a championöket. Hát nem volt egy villám, de gyorsabb volt, mint visszafutni a map elejéről)

    A kérdés, hogy az a megcélzott Inna fegyver jó ötlet vagy próbálkozzak egy WH övvel és valami másik fegyverrel? Mondjuk azt nem tudom, hogy pl: van-e combat staff ami mondjuk holyra ad bonust. Illetve, hogy érdemes-e maxos dexes gemeket összegyúrnom, vagy ha kapott armor a dexből nem lesz hozzávetőlegesen se párban az allres-vel?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák