Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #61207 üzenetére

    Te, mikro, engem ne tanítsál kérlek tisztelettel szorozni meg százalékot számolni amíg csak feltételes módban bírsz beszélni erről a témáról. "Lazán kihozható.." jam.. Himalája is simán megmászható okszigénpalack nélkül. Hátmostmi.. :U

    Tudod számomra itt nem alapvetően az a gond hogy jo-e a monk, vagy van-e tafnesze, vagy hogy tud-e haladni T5-T6-on szólóban, meg le tud-e ütni tök egyedül egy olyan Riftboss-t aki mellett történetesen nincs más mob.. vagy hogy mekkora gond hogy PTR-en már látszik hogy OwE nélkül gyakorlatilag format C és szinte kezdhetünk új monkot épiteni..

    nem.. engem ebben az egészben egyedül az bosszant hogy hogyan van neked képed olyan témában megszólalni amiről a fentebb nevezett "híres monkos" úriemberekhez képest elhanyagolható gyakorlati tapasztalatod van erről.. :U

    Ne dumálj arról hogy mit lehet lazán kihozni. Menj, fogd a monkod és mostantól Augusztus 20-ig minden este menj vele csak 2 órát. Partiban, split bountiban, meg szólóban rifttezzél mondjuk. Aztán gyere vissza 20-án és merd azt mondani hogy simán megcsináltad ugyanazt mint a naposcsibe barbároddal.. nekem videó se kell, csak állj ide és mert leírni.. és ne azt írd hogy lazán kihozható, hanem írd hogy megnéztem, lazán kihoztam.. oké..? ;)

    Mert megint az van hogy valaki elkezd a monkról társalogni itt, mert erre van a fórum, ezért járunk ide, és jössz te, mert anélkül nincs téma hogy mikro ne osztaná az észt, meg ne írna le triviális tárgyi tévedéseket, és belerondítasz a párbeszédünkbe. Ne haragudj de én képtelen vagyok normálisan úgy fórumozni hogy beírom Gorninak hogy hát papa így alakulgat a monkom, ennyit critel meg ennyit fekszik, és azonnal jössze te és már kezded az oltást hogy hátmi, hát simán. há lazán kihozható, hámirőlbeszél.. - végtelenül fárasztó és kiábrándító.. ez a személyes véleményem, és lehet kapok érte de mostmár - rendkívül kultúráltan.. de - kénytelen vagyok hangot adni neki.. hát én is már csak görgetem át a csirkés részeket.. :(

    Úgyhogy monkról majd akkor ha kérdezlek.. addig meg köszimegoldom, jó..? ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák