Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz mikromanus #53238 üzenetére

    Ráugranak az arcodra, Rain of Vengeance stun, egy lépés hátra, és utána Mad Bomber módjára lezúzod őket.
    Meg persze potiont nem vészhelyzetre kell elpazarolni, hanem szerves része ennek az egésznek. (30 másodpercenként csak egyszer tudsz stunolni, szóval mindent meg kell tenni, hogy jó legyen, de persze van amikor nem is kell a stun)
    Esetleg még a Spike Trap fegyóval jól lehetne elitpakkot lecsapni, ha hasonlóan jól működik, mint a stun. (Vagy ha még jobban is működik, abba bele se merek gondolni)

    Egyébként Crusader/Barb-ra van egy ilyen rare kesztyűm (mysticelt): 620 str (624 a max), 50% chd (MAX), 10% chc (MAX), 7% rcr (MAX)
    Bár mint említettem, tartom ezt a minimum 90% playtime a DH-val arányt, meg BS-t is csak DH-ra költöm.
    Lightning res worship esett nekem dex+chd+cdr kombóval, mellé meg loh, ami hanyagolható nekem (monkkal nem játszok, de alapjában véve lightning res, csak az a baj, hogy ami van BoH fejes az crit nélküli és arcane res, a másik 3 stat rendben), de ez a karakter szintén hanyagolva van DH miatt (elején még full tankba nyomtam kis T3 rift partit, de unalmas, meg nem is gyorsabb, mint DH-val)

    @(#53236) Thrawn: nem vagyok pro gamer (grill ;] ), meg ezt a játékstílust a DH-val is még gyakorolnom kell (1.0.8-ban facetank spike trap DH-t toltam MP8+, attól azért nem teljes mértékben különbözik), hogy minden zökkenőmentesen menjen, de miután megtanulok játszani, szerintem simán menne T6 rift, bár soloban a toughness miatt ott már elég óvatosnak kell lenni (T3-4 még nem olyan veszélyes 7,3-7,4M toughnessel)
    Mondjuk guardian bracert berakhatnám a 2 set bónuszért(250 vit, 2k regen), de az kicsit kevesebb dps, meg a leg affix nem kicsit jó a mostanin.

    u.i.: lehet kihagytam valamit, kicsit fáradt vagyok most

Új hozzászólás Aktív témák