Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz D1Rect #3386 üzenetére

    Ugyan már, te sem hiszed el, hogy kvantummechanikai véletlenszám-generátor van a játékban, ami totálisan véletlen eloszlást generál (bár mint tudjuk, az sem teljesen véletlenszerű) Szépen van köré egy algoritmus írva. Az alapja lehet random, de attól még AH-ra van kihegyezve. Így kerek a történet. Nem a szerencsés/szerencsétlen acc konteóról beszélek...

    Komolyan nem is emlékszem, mikor találtam barbáromnak valami használhatót... Nagyon kevésszer. AH/RMAH nélkül, úgy lenne hangolva a drop, hogy lehessen találni magunknak cuccot, jóval nagyobb arányban mint eddig. Ha nem így lenne, kb casual sose játszaná végig a játékot.

    ...de felesleges a téma, mert AH/RMAH lesz a játékban, örökké. Itt le is zárnám részemről.

    D2 más világ volt. Soha nem kereskedtem, mégis frankón elvoltam vele. Igaz nem is játszottam vele 1000 órákat. Kb annyit mint ezzel 100-150 órát. Valahogy mégsem arra emlékszem csak, hogy a gazdaságon, árfolyamokon, meg AH eladásokon pörgök. Ebből nekem sajna csak ez maradt meg... de ez legyen az én gondom.

    (#3387) ProEvoFan Az, hogy te a Blizzard marketing igazgatója vagy, az nem zavar. Legyen ez a legnagyobb örömöd az életben :DDD A témát nem én dobtam fel, mint láthattad, csupán reagáltam pár dologra. Ahogy a "trollok" veséjét szokás leverni, úgy másik oldalról is nehéz megállni, hogy ne reagáljon az ember pár dologra. Az, hogy a te kis lelkedet ez zavarja, őszintén nem érdekel. Azért nézek heti 1-2x vissza, hátha valami változás történik, de mindig ugyan úgy elveszi a kedvemet az olvasgatás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák