Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz kokov #3183 üzenetére

    Kösz, hogy leírtad hogy éppen hogy haladsz a játékban, de ennek semmi köze ahoz amiről beszélünk. Már számtalanszor írtam másoknak is és neked is leírom akkor.

    Ha ettől nagyonn kihívást akarsz akkor játsz HC-ban. Ott Ha nincs értelme a küzdelmednek akkor ne játsz egyáltalán.

    Szép is lenne, ha diablo meg a többi boss garantált dropot biztosítana miután leölöd, mert mekkora epic nagy csata volt. Akkor KB arrol szólna a játék, hogy mindenki csak a bossokat ölné. Neked is meg annak is akinek szenvedős a játék ugyan az a drop jár. Ugyan annyi az esélyed a jó dropra. Mégis mit gondolsz milyen logikával kéne a játéknak kiszámolnia, hogy kinek milyen eséllyel jár a jó drop. Vagy kinek volt küzdelmesebb a harc. Ergó ki szopott többet érte? El tudok képzelni néhány alternatívát

    1. alacsony a dps-e akkor biztos többet szív. Ja hogy alacsony dps-t bármikor tudok csinálni??? Mindenki kihasználná és oda mennének diablóhoz 10ks armorban 1ks sebzéssel meg 1k fire resisttel. Mekkora poén 1 óráig csapni neki hogy utána még 1 óráig csapkodd a realm of shadowban. Az is nagyon nagy kihívás
    2. Nem a dps számítana, hanem, hogy milyen sokáig harcolsz vele, mert akkor is többet szívsz vele. Tényleg marha nagy poén órákon keresztül kergetőzni a diablóval
    3. Alacsony armorban megy neki. glitchelhető az első példához hasonlóan
    4. Alacsony ressel megy neki. glitchelhető az első példához hasonlóan

    "Vagy farmolok act2-őt vagy kereskedek. Ennyi. Minden arra motivál, hogy ne küzdjek és a könnyebbik végét fogjam meg."

    Egymásnak ellentmondásosak az állításaid. Egyik pillanatban a kihívásért sírsz a másikban kifejted, hogy te is a számodra egyszerübb utat választod. Mindenkinek ugyanazok a lehetőségek nyitottak.

    És hidd el játszottam rengeteg MMO-val. 5 éven keresztül Lineageeztem. WoWoztam is egy nagyon keveset. Meg rengeteg single player MMO-t nyomtam (Pl Sacred). És kivétel nélkül mind arról szolt, hogy ahogy erősödsz úgy lesz nagyobb az esélyed a jó droppra. A drop változatlan minden karakter erősségnél ami változik az az egységnyi idő alatt leölt szörnyek száma.

Új hozzászólás Aktív témák