Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz J0shu4M1ll3r #100653 üzenetére

    Nemrég ingyenes lett az alap+kieg,
    Valami oknál fogva ez amúgy előfeltétele a Remasterednek, hogy meglegyen az alap+kieg a Bnet fiókodon.
    A Remastered ára mindenkinek ugyanannyi.
    Én legalábbis úgy tudom, nekem is dobozosban van meg a régi.

    (#100639) solyomb: ahogy én elképzelem:

    - Köszön legalább az emberek egy része. Legalább amikor belogol a játékba, ha már logoutnál nem is.
    - Segítőkészség: akár tettben, akár tanácsokkal.
    - Hamarabb fordulnak bármilyen okkal (0-70, rift, bounty, gr, über, stb.) a klánhoz, mint hogy publikba húzzanak el.
    - Szezon kezdéskor lehessen egy partyt verbuválni, akikkel lehet akár éjfélig is nyomni akkor. Nem szeretem a 0-70 kínlódást, de többet nem lesz ilyen kiegyensúlyozott a játék, mint amikor együtt küzdötök, együtt léptek szintet, és maximum 1-5 szint van a játékosok között. Amikor még jelentősége van minden lootnak, és senki sem húz senkit.
    - Délután/este legalább 50 játékos vegyes felosztásban (NS-Season és ugyanezek HCban), hogy tudjon mindenki válogatni kedve szerint amit preferál.
    - 2-3-4 fős party, ahogy alakul, és GR70-75 körül ne ragaszkodjanak már a metához.

    Sajnos szét vannak tagolódva a hazai játékosok. Kezdve a 4-5 (aktív) fős klánoktól a jórészt kihalt hazai communitykig. Ehhez hozzájön még a Season-NS ellentét is.
    (Sérelmeket direkt nem említettem, megtették mások).

    Pedig nemzetközi szinten működnek a Communityk. Egy kollegám elsősorban ezen a lehetőségen keresztül küzdötte fel magát, azóta jó ideje külföldi klán tagja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák