Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz #32577792 #1783 üzenetére

    Biztosan nem járt le az inzulin. Jelenleg 2018 decemberit használok. Hűtőben vannak egy műanyag dobozban, lejárat szerint sorba rendezve. Nem volt túl meleg/túl hideg helyen. Konyhában tartom polcon, csempe mellett. De valamikor meg hetekig nem megy 8 fölé. Ezért se értem. Minden reggelim ugyan az. Müzli, igaz tejjel, ami reggel tilos. Próbáltam vízzel, de úgy nagyon nem izlett. De müzlivel is hol 4.2es ebéd előtt, hol meg 16os. Ha a müzlivel lenne baj, akkor mindig 16os lenne. Tegnap vacsora rántott hús volt (közepes méret) + 2 evőkanál francia saláta. Az inzulinos patron nincs megrepedve. Kb 10 éve volt szerencsém egy repedt patronhoz, akkor beesett a tollam vége, buborék uszkált a patronban és inzulin szaga volt a tolltartómnak. Hamar kiszúrtam. Most is hasba adok, csak másik oldalba. Pár alkalommal próbáltam combba, de vérzett és akkor is maradt 16-17es, így vissza tértem jobb hasfalra. Igaz, éjjel nem mértem, 2kor ébredtem, mert hörcsögöm futó korongja elérte a terrárium üvegét és felébredtem rá. Felkeltem, megigazítottam, aludtam tovább. 4kor keltem WC-re. 2kor és 4kor sem éreztem hipora utaló jelet.
    Most 8E inzulinnal megyek ki dolgozni. 6 lenne az alap adag 6 körüli cukornál. Magasabbról indultam, ezért adok +2E-et. Mérek majd közvetlen munka után, aztán ebéd és ebéd után. Kíváncsi leszek mennyi lesz normál közeli inzulinnal. Tudom, hogy a plusz inzulinnal csak azt érem el, hogy hízok. De egy szemes látóként nagyon parázok a szem szövődménytől.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák