Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz whitezo88 #36 üzenetére

    Pont ezen ment a sírás. Plusz azon, hogy kevés volt az olyan skill, ami igazán segítette a hentelést (vagy ha volt is, nem volt sok értelme), meg hiába volt tisztességes fegyverarzenál, ha pl. egy RPG mellé már alig fért be a hátizsákba valami, ha azért energiaszeletet meg élettöltő cuccokat meg gránátokat is vittél magaddal.

    A Mankind Dividedtől ezzel szemben eddig szinte csak olyan új fícsöröket láttunk, ami egy casual lövöldözős gameplay-hez kapcsolódik, vagy az általánosabb játékstílust segíti, nem kifejezetten a lopakodós-sunnyogós vénáját erősíti a játéknak. Szóval ilyen szempontból a korábban síroknak kedvez a terep. Ha ezen felül megoldanák, hogy tisztességes fegyverarzenált lehessen vinni gond nélkül minden más mellett, mi szem-szájnak ingere, plusz lenne is értelme az új, alapvetően destruktív fícsöröknek, plusz minden olyan skill könnyen elérhető lenne bárkinek, aki ezt a fajta gameplay-t kedveli, szerintem nem sok alapja lehetne a casual játékosok felől érkező kritikáknak. És szerintem nem is sírnának nagyon.

    dying_star: Nem írtam sehol, hogy én ezt szeretném, csak ötleteltem, hogy még ha nagyon rámenne erre a terminatorosdira a játék, akkor is lehetne valami kényszermegoldást találni, hogy azért az oldscool játékmenet hívei is elégedettek legyenek (többnyire), és a korábbi károgók se sírjanak.

    AMúgy persze, a legjobb lenne az amit írsz, mindegyik oldalt egyformán kiszolgálni, jutalmazni. Csakhát eddig nagyon nem úgy tűnik, hogy ez lenne a helyzet. Eddig amit láttam a játékból, azok alapján fullra az a benyomásom van, hogy hiába mondják, hogy megint lehet többfelé menni a pályán, vagy hogy megint meg lehet csinálni mindent gyilkolás nélkül stb. azért még így is erősen elmegy a játék egy sima hentfeszt irányába, ahol már legalább annyira ki akarnak szolgálni egy CoD-on szocializálódott gémert, mint mondjuk engem, aki a sztoriorientált akciójátékokat szereti (kakukktojás nálam a Borderlands széria), meg nagyon szereti a lopakodós játékokat is.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák