Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daver88

    aktív tag

    Üdv!!

    május 20-án vettem egy N5010-est, de sajna a HDD-je 1 hét alatt meghalt. halk sípoló hangot adott, nagyon sokszor hibaüzenettel kilépett programokból és leállt, volt, hogy be sem töltött már a windows. Op rendszer újratelepítéskor pedig már sérült merevlemezként ismeri fel, és nem is engedi feltelepíteni. HD tune pro-val még megnéztem formázás előtt, sajnos szektorhibás volt...
    Ma felhívtam a szervízt, és annyit mondtak, hogy kicserélik a HDD-t, elvileg telefon alapján azzal lesz a gond, de fel kell juttatnom hozzájuk Budapestre....

    Namost kérdés, mivel én nem pesti vagyok, hanem győri, ilyenkor mi a helyzet?? ha a vásárlás helyszínére visszaviszem (e-digital), nekik át kell venniük a laptopot?? vagy saját zsebből kell eljuttatnom, és visszahozatnom a gépet, ami azért elég nonszensz lenne a második héten...

    remélem másnak már volt ilyen tapasztalata..köszönöm

  • daver88

    aktív tag

    Helló, lenne egy majdnem 3 éves n5010-es laptopom, és olyan problémám lenne vele, hogy a hálózati töltő nem tölti a gépet. Valószínűleg az adapter lesz a hibás, mert a csatlakozón, ami belemegy a gépbe, azon van egy LED karika, de már az sem világít.

    Kérdés, hogy ez garanciás probléma?? javítják garanciában (vagy cserélik), vagy inkább vegyek egy újat hozzá.

    Amúgy jelenleg hol van a DELL szervíz??? mert a garancialevélen más van, mint amit a neten találtam (sajnos nem háztól házig gari van rá)

    köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák