Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz PlatiaAmos #55227 üzenetére

    Kifejtősen:

    ...sikerült találnom egy i7-es procit a dell latitude e5520-amba... - Akkor gondolom a foglalatot és a TDP értéket is megnézted.

    ...a jelenlegi i3-om is olyan 70-75 fokon fut pasztázás portalanítás után... - Ha az utódja is annyit fogyaszt, akkor az is így fog melegedni. Gondolom 35W, ugyebár?

    ...ha az i7 jobban melegszik mit tudok csinálni? a laptop dokkolva, van sok hűtőt nem birok alárakni... - Ha megfelelően választottál processzort, akkor nem fog. De mégis elnézted, és 45W-os CPU-kból vadásztál (pölö: i7-27XX), akkor egy ahhoz való heatsink-et kell beszerezned.

    ...hülye kérdés de proci install-nál mire figyeljek még? bios frissítés megvolt, még sose szedtem ki a régi procit, egy lapos fejü csavart láttam amikor pasztáztam azt kell elfordítani és akkor kijön a foglalatból? rendszer újrarakás nélkül megúszhatom a dolgot?... - Nem. 4 csavar a hűtőn kiteker, lapos fejű csavart elfordít, proci kiszedhető. Visszafelé pedig értelemszerűen fordítva, de YT-on kismillió "csináld magad" szerelési útmutatót találsz.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák