Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz Nippel #39673 üzenetére

    Bekereteztem melyen értékeknek kell egyezni, ezek azok amiket állítottam!

    Cpu: Nem 1,8-ra korlátoz 70 fok felett (és engedi is a hőfokot tovább, nekem max 93 volt ) hanem 2,4-re
    Gpu: Nem alap órajeleken ketyeg hanem a 8870m-én (Ennyit egyébként tudnia kéne alapból turboval. Na én ezt a turbót nem láttam még soha, mindig 625/1000-en ment....)

    És ennyi...

    Néha ráeresztek egy razer game boost-ot , de szerintem lókaksit nem ér! :D Googlizzatok rá ha érdekel, hamar rájöttök mire jó.

    Figyeljetek oda, mert amint eléri a 90 fokot a cpu ( nem fogja csak esetleg egyszer kétszer ritkán pl egy watch dogs kategória alatt. ) akkor elkezdi szabályozgatni a GPU-t. Tehát a GPU MHz leugrik 300-ra majd vissza. Ilyenkor látható drasztikus fps drop. Erre pl tegnap jöttem rá, mikor is felhívta egy kedves kolléga a figyelmemet rá egy másik oldalról! :DD

    TheProb: Hát én nem tudom mi van nálad a bf-el. Emlékszem mikor még megvettem a gépet talán akkor az volt az első amivel teszteltem. Delles Driverek, zöldfülü voltam és akkor sem volt vele semmi baj ment. Igaz néha dobta az fps-t de max 25-re ... amúgy ment 40 körül HIGH-on teljesen játszhatóan. Tehát ebben nem tudok tanácsot adni.
    A magyar gépeket, mint pl Lenovo, csak és kizárólag "herélt" (ahogy a kolléga mondta) 740m-ekkel szerelik. Pl: 64 bit (128 helyett). A fasorba nincs a 8850m-hez képest még ha Delles hoki drivereket használok akkor sem. Kb fifa 14 szaggat rajta olyan szinten van. Én is azt akartam, de felvilágosítottak.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák