Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formasu

    tag

    válasz ArrayOfLilly #10451 üzenetére

    Nem így akartam, de ez lett!
    Addig variáltam a "C" partícióval,
    / a végén sikerült 50 G-ra csökkenteni a "C"-t, de akkor meg a maradékkal nem tudtam mit csinálni, mert már volt 4 db partícióm, és ez volt az ötödik!, és nem engedte, de csak a GParted-el, a Hiren's CD-vel nem!, mert Driver probléma volt mindig /,
    hogy a végén már rossz helyre kattintottam, és mindent letöröltem! Lett egy darab üres winyóm!

    Elővettem a régi Vista DVD-met, és CD-DVD Driver hibát írt ki, hogy kell neki a DVD driver.
    Ezután elővettem a Dell Vista DVD-t, és valószínű, hogy azon volt, mert azzal a DVD-vel sikerült a partícionálás, 50G-ás lett a "C", a maradék meg a "D", és a Windows Vista telepítése is.
    A Dell-től kapott Driver CD-ről fel lehetett telepíteni a Drivereket hozzá, egyebeket csak válogatva, és keveset tettem fel. Az Eszközkezelőben nincs kérdőjel, minden OK, a gép megy! Mindent nem próbáltam, de amit igen, azok mentek a gépen, és néhány szükséges progi is fenn van már .
    A Virtuális Memóriát a "C"-n megszüntettem, és a "D"-re tettem, fix: 4GB-al, és nem xGtól-yG-ig!

    Most megy rá az SP1, már a vége felé jár..

    Még az SP1 előtt simán meg tudtam csinálni a Ghost-os mentést, / a Dell-es, gyári feltelepítettről a mentés sem sikerült, mert hibával mindig leállt! / ez már a "Recovery Partícióm", és nem kell hozzá már semmi Dell-es akármi, innen bármikor vissza tudom állítani a szűz, jó rendszert, 3-4 perc alatt..

    Régebben írtad, hogy van neked a TouchPad-ra valami jobb Drivered!
    Miben jobb a Tied a gyárinál? Esetleg honnan tölthetném le? Ha XPS-re jó, remélem, a Studio-ra is jó lenne!

    A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Új hozzászólás Aktív témák