Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34784256

    törölt tag

    válasz catty21 #9924 üzenetére

    Ezek szerint szándékosan nem nem tartod be a fórum alapelveit. Értem. Erre azért nem lennék ennyire büszke. Gondolom sok fórumot sikerült már leamortizálnod ezzel az hozzáállásoddal. Gratula! :C :W
    És nem akarok "játszmázni", ezt csak Te hiszed, mert minden hsz-emet vagy sértésnek, vagy támadásnak veszed. Talán ha nem lennél ennyire arrogáns, akkor észrevennéd, hogy az itt lévő emberek többsége vagy a problémájára keres választ, vagy épp válaszol, stilustól, hangnemtől függetlenül. Én is. Ha a stílusom pedig nem tetszik akkor ne olvasd a hsz-eimet, és minden gondod megoldva. Ez viszont már a Te problémád, hogy ezt nem vagy képes felfogni, ó Bölcs Elme ... :F

    Kiváncsian várom, hogy most éppen milyen "frappáns" magyarázattal állsz elő, gondolom, most jön az, hogy elkezdesz analizálni, gondolatolvasol netán lebunkózol, vagy a munkahelyi tűzfaladra fogod az egészet :D Bármi jó, csak az legyen a vége, hogy Te a tévedhetetlen vagy én meg a hülye.

    Idézet az alapelvekből: "ha egy hozzászólásra válaszolsz, akkor azt a Válasz gombbal tedd, hogy visszakereshető legyen a thread. Ha 1-2 szavas választ akarsz adni több hozzászólásra, akkor azt az átláthatóság érdekében lehetőleg 1 hozzászólásba hozd össze."

    update: látom mégiscsak sikerült rávenned magad a Válasz gombra, szép fejlődés, látod megy ez!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák