Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dWan #63625 üzenetére

    feltétlen szükségesd van új gépre? ha cégre kell, használt is ugyanúgy elszámolható, akár magánembertől is adásvételivel, nem kell számla feltétlen
    én is gondolkodtam új gépben, de sem a dell, sem a többi gyártó csilliókba' kerülő új szériás gépei nem győztek meg
    jó ideje 8570-em volt, akartam váltani egy újabbra, erősebbre, szebbbre, kis kutya fülére, legyen cpu kraft, jobb kijelző
    nos, hd+ felbontású lg paneles pwm free kijelzős gépem volt, ips közeli színvilággal, konzumer gépekben a fhd ips max annyiban volt jobb, h fhd, de maga az ips panel nem volt jobb, sőt...aztán beugrott egy új szériás elitebook, talán g5, core i 8xxx szériás 4 magos cpu-val, hát nem jobb abban sem a kijelző ( : mindkettőnek vannak hiányosságai, enyém gyárilag túl hideg, az viszont túl meleg, sárgás, laza fél millió körül van listaáron
    mit ad isten, meglátok aprón egy k_vad i7-es 8570-et, alap hd kijelzővel, de jó áron..meg is vettem, átpattintottam az enyémbe a k_vadot, a 2 magos i5 ment a hd kijelzős gépbe, azt már el is adtam, 15e ft-ba került a kvad:) 3740qm, tartós turbó 3,5ghz all core, és ez a gép le tudja hűteni, stressz tesztnél 80-90 fok, valós dolgoknál max 80 fok lehet a teteje, belepattintottam 2x8gb ramot, 500-as samsung ssd-t, egy 5591 árán kb 4db ilyen konfigú gép jönne ki ((( : ha meghal', az egész úgy sem fog, ha nincs is alkatrész, még mindig kisebb a bukta, mint egy most újan 4-500e-be kerülő gép értékvesztésén egy éven belül
    akku időben rosszabb nyilván, meg igp-ben, ellenben van normális "beültetős" dokkoló, és teljesítményben nem sokkal marad el egy akár 6 magos új genes géptől így - max ha olyan hűtés van benne ami tud all core max turbót hűteni -
    dellben pl 6530-at lehet így upgradelni, igen masszív gépecske az is, anno kijelzője nem győzött meg
    csak egy ötlet:)

    szerk:
    és tömegre kb annyi a gép, mint a dell 5591 4 cellás akkuval, ellenben ez masszív alu házas és magnésium ötvözetes belseje van, szerelni meg álom - az említett dellt nem ismerem ilyen szempontból -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák