Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati bá

    csendes tag

    Kiderült hogy az F12 és az Insert billentyűk se működnek, én kértem a cserét az eladótól, de ő azt mondta, hogy majd a HRP-nél eldöntjük hogy mi legyen (mert, hogy ismeri őket). Csak erre jövő hét csütörtökön kerülne sor (mert akkor megyek Pestre legközelebb), és akkor már nem lesz érvényben a 3 munkanapos csere. :( Remélem megcsinálják, vagy adnak egy újat.
    Amúgy lenne egy két kérdésem a géppel kapcsolatban, remélem akinek van 1520-sa az tud segíteni:
    Free Dossal vettem, így nem tudom, hogy a Media Directet, hogy lehet életre kelteni. Winampban a funkciónak megfelelően működik az összes elöl lévő gomb, de ha bennt van a CD meghajtóban egy DVD film akkor házikó gombra bejön a Media Direct de nem lehet vele semmit se kezdeni, pörgeti a DVD-t, aztán meg indul az XP. Vagy ez csak Vistával megy? A Delltől kaptam 2 CDt, az egyiken webkamera Manager van, a másik meg Drivers and Utilities CD, amin a következő notikhoz való szoftverek/driverek vannak: Inspiron: MXC061, MM061, 1501, MP061 + 3 XPS-es model van még. Lövésem sincs melyik lenne jó, ha jó valamelyik egyáltalán. A gépben 7200-as RPM-ű vincsi van, de nem mondanám halknak, nagyon sűrűn serceg, mintha seekelne, lehet valami progi a háttérben, majd mindjárt lecsekkolom. A Bluetooth + wi-fi kapcsolónak hány állása van? Nálam csak 2, vagy mindkettő megy, vagy semmi, viszont 3 dolog van a kapcsoló felé felfestve: kör: ekkor van kikapcsolva, függőleges vonal: ekkor mindkettő megy, és van még egy dupla jobbra nyíl, amin nem áll meg a kapcsoló, hanem visszaugrik a középső állásba. Vagy ez a normális és nincs olyan állás, hogy csak az egyik megy a kettő közül? A válaszokat előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák