Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stomi83

    csendes tag

    Sziasztok.
    A segítségeteket szeretném kérni. Egy Dall Latitude E6530 laptopban szeretnék HDD-t cserélni. Az új HDD, amit beletettem az vékonyabb, mint az eredeti, ami benne volt, de használtam hozzá kis gumiszalagot, így szerintem be tudtam tenni rendesen a laptopba a vinyót, de ettől függetlenül sem ismerte fel. Persze lehet, hogy rosszul tettem bele - erről hogy tudok megbizonyosodni?
    A lényeg, hogy nem sikerült, gondoltam akkor visszarakom az eredetit. De most meg nem tudom belerakni, szorul, nem megy egyszerűen bele a helyére teljesen. Pedig azt biztos, hogy úgy rakom ahogy kell, hisz látom, hogy hogy állnak a csatlakozók. Megtörve, meghajolva nincs se a HDD csatlakozó, sem a laptopon a foglalat. Valószínű csak egy nagyon kicsit csúszik félre, de sajnos nem tudom visszatenni.
    A Dell oldalán találtam olyan infót, hogy tegyem vissza úgy, hogy nem fejjel lefelé van a laptop közben, hanem a "lábán", mert úgy jobban visszacsúszik. De úgy sem jó.
    Bocsi, ha volt már ez téma, próbáltam rákeresni, de elég sűrűn használt szó a "HDD" és a "csere". :)
    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák