Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZGO

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy igen furcsa észrevételem a gépemmel kapcsolatosan, bár gyanakszom, hogy windows hiba lehet.
    Körülbelül 2 hete vettem észre.
    A jelenség:
    Windowst elindítva, egyedül csak a start menüt/vagy egy böngészőt (élő csempés) nyitok meg, semmi mást.
    Az egeret a start menü/internet böngésző területén mozgatva vígan megy/használom, minden mozdulatra szuperül reagál, viszont ha a start menü/vagy böngésző területéről áttér az asztal fölé, azonnal belassul, a reakcióidő rettentően megnő.
    Ugyanez már pl. a fájlkezelő használat közben nem tapasztalható.
    Egyszerűen nem tudom mi okozhatja ezt a furcsa jelenséget.
    A laptop egy 7559 i7-es Uhd-s kijelzős példány.
    Illesztőprogramokat naprakészen tartom a Support Assist-al, bár a "Chipset - Intel Serial IO Driver-t" (Verzió: 30.100.1519.7,A00) nemigen akarja feltelepíteni, vagy csak magába bonyolódott nem tudom. Hiába telepíti látszólag, és indíttatja a végén újra a gépet, mindig jelzi, hogy frissíthető. Mintha nem csinált volna semmit előzőleg.
    Ezzel kapcsolatosan már az "Intel driver update utility"-t is próbáltam segítségül hívni, de nem jártam sikerrel.
    Az oprendszer is naprakészen frissítve van.
    Szerintetek lehet ezekre megoldást találni? Találkozott már valaki ezen problémák valamelyikével?

    Egyéb ötleteket/tanácsokat szívesen fogadok!

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák