Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz gollum #4424 üzenetére

    Kösz a helpet! Most épp notirol irok, probálom a netet megcsinálni frankora meg mindent letesztelni. Aztán format, és Vista telepitövel (ha lehet) ujra partricionalom az egészet. 120gigas WD vinyo van benne. Ebből lesz 20-25 giga a winé plussz a jarulékos progiké (winamp, ms, firefox etc) ,lesz egy 60 gigas rész sajat személyes cuccaimnak, és lesz egy 40es rész, játékoknak meg haveroktol szerzett cuccoknak. Plussz tervezem még egy külsö vinyo beszerzését. Ezt a diagnostics dolgot meg mindjart megnézem.Amugy egy Linksys WRT54 GL routert vettem meg egy Dicota BaPac mission PB 15''4 es tatyot. Tatyo elég jo, belemegy a noti, 3-4 spirál füzet, 2 fél literes pia, táp, egér, szemüvegtok, egy két CD meg aproságok. Esetleg még 1-2 kisebb szenyo is. Igaz kicsit feszül szegénykém, de ez van. Néztem 17'' es hez valo táskát is, de az nyomaszotan nagynak tünt. nem turatáskát akartam. Routerrel meg még nagyon ismerkedem, nem vok otthon igazán ilyen dolgokban. Remélem amire kell azt végrehajta. Akksirol annyit, h kb 13:10 ota megy a gép és még 1 ora 8 percet ir ki. Ha jol számolom ez 3 ora körül van ami sztem nem rossz, de nekem legalábbi elég. Energiaséma: takarékos, de ez elég arra h itt irogassak meg szenvedjek a wifivel. :) na majd késöbb irok még, illetve lesz majd egy logout -os táska meg noti teszt-szerüség sztem.

    Kieg.: Amit linkeltél onnan lehuztamegy Vistas wifi drivert és lám a wifi is megy. Nem is kellett a router telepitöjével szorakoznom.

    [Szerkesztve]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák