Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz sirszevenap #35467 üzenetére

    Most hogy is mondjam/írjam... szerintem az én beszédstílusommal nincs semmi probléma. Nincs gond az Inspirionokkal, leírtam mindent, hogy milyen felhasználásra javasolt. Személy szerintem én két ProBook után (4525 és 6550b) váltottam Latitude E6520-ra, és összesen talán még 2 órát sem használtam, de Inspikkel volt már dolgom, eddig sajnos sok negatív tapasztalatom van velük, régebbi szériákkal főleg, bár az újak tuti jobbak már. De már első Probim után is nagy megváltás volt a második, a Lati meg sokkal minőségibb, bár aki nem tapizza és próbálja ki, az nem tudja (szerintem). Nem akarok vitatkozni, az a te meglátásod, ez az enyém, és itt zárjuk le.

    #35468 premete: Neki is van egy meglátása, én tiszteletben tartom, ha úgy gondolja, persze ezt fordítva is elvárom.

    #35475 Dhampir: Ha annyira gamerkednék laptopon, dGPU-t vennék (20-30k-ból simán kihozható egy közepes szintű), és kész (míg gamer laposra rálapátolnak +100-200k-t), de mint adatlapomon is látható, erős asztali gép mellett nincs rá szükség. Bár tegyük hozzá hogy nem is játszom, max. kétheti fél-egy órát.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák