Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Rekordmagasba lökte az EPYC és a Ryzen az AMD-t

    ph Az asztali és a szerverpiacon még sosem mértek ilyen magas piaci részesedést a kisebbik CPU-gyártónak.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • gazpityu

    csendes tag

    válasz Kari1 #31101 üzenetére

    "ahogy én is írtam miért nem próbáltad ki egy live oprendszerrel?"

    Ahogy válaszoltam, azért, mert kb. annyit értek a dologhoz, mint itt a többség az öntözéstechnikához és kútgépészethez.

    "most mégis mi a probléma? Mivel tőlünk kérdezgeted hogy a csere vagy pénzvisszafizetés hogy megy? Ezt a'szem a Dell-től kellene megkérdeni, vagy ők nem tudnak rá válaszolni? :U"

    Ők vetették fel egyáltalán a gépcserét. De azóta eltelt újabb két hét, és még mindig nem mondanak semmi határozottat, csak az itteni Dell szervizzel és velem leveleznek, hogy még mit nézzünk meg. És nem tudom, más hogy lenne a helyemben, de két hónap után kezdek türelmetlen lenni. Te nem így lennél, ha mondjuk egy neked sürgető, napi szinten gondot okozó, de számodra idegen szakterületet illető kérdésben két hónapja szarban lennél?

Új hozzászólás Aktív témák