Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz foxxmotor #27052 üzenetére

    Én informatikában dolgozom, nekem is rengeteg gépem volt már ~30 db nekem is kb, szervizeltem is, de adott áron biztos nem ajánlanám azt, van tőle jobb vétel is. Tényleg anyaghasználata nagyon gyenge, billentyűzet süpped, illetve az i7-es változat annyira túlmelegszik, hogy egy idő után állandóan leáll a gép. Ha ezeket nem vetted észre akkor a tiéd tényleg kivételes eset, mert ezek pedig általános problémák náluk. 150 ezerért meg pl Y570-est vennék most, bár ez attól függ mire használnám, vannak alternatívák...
    Itt pedig nem arról van szó hogy az Asus jobb, vagy tegyük fel más márka...Asusban is pl a "K" szériát hanyagolnám...Szóval a lényeg az hogy a Dell az egyik legjobb márka szinte, de sajnos ez az N5010/N5510, és nagyobb változatai nagyon nem jól sikerültek. Viszont ebből hibából tanulva nézd meg pl a 7520-as úgy ráncba kapták, hogy 190 ezer körül ha játékra keres valakit most véleményem szerint az a best buy.
    Acer/Pakard B. meg nekem se kell bematatni, mert a márkák legalja...Most úgy próbálnak a vevők közelébe férkőzni még jobban, hogy október 1.-től felemelték a garanciaidőt 1 évről 2-3 évre...
    Többi márkáról is rizsázhatnék de tényleg felesleges, mert nem is ez a lényeg. Nem akarlak én meggyőzni, ha szerinted jó, és megéri használtan akár ilyet venni ám legyen, nekem a tapasztalataim, és a visszajelzéseim alapján nem ez a véleményem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák