Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz BullZeye #18924 üzenetére

    Lejárt a szerkesztési idő... Továbbra is ott van az n5110 a listában. Én r15-öt nem találtam. Egyébként meg a gép alján ott a service tag, amire a gépspecifikus drivereket listázza az oldal, a támogatási oldalon szép nagy piros betűkkel írja is a choose by service tag alá, hogy dell recommended...

    Egyébként próbaként ránéztem az asus támogatási oldalára. Tök ugyanez. Lépésről lépésre kell kiválasztani a terméket, típusát, a drivereknél meg még annyi leírás sincs, mint a dell-nél, és ugyancsak egyesével lehet letölteni őket.
    A Lenovo-t is megnéztem, az "úszó" ablak miatt a modell kiválasztása gyorsabb (viszont megfelelő helyre kattintani nem is olyan egyszerű), onnantól megint ugyanaz, mint a dellnél, minimális leírás, egyesével letöltés. Szóval mi is a te bajod tulajdonképp? Próbálj meg objektív lenni, akkor is, ha a barátnőd anyjáról van szó. Ha nem a barátnőd anyja lenne, lehet, hogy még le is hülyéznéd...

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák