Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz premete #18136 üzenetére

    Azé', mert én fizetek érte... :D

    polip: SB jó, főleg az integrált VGA-ja, csak az E6420-as masina hozzá nem. Arra a kijelzőre sok az 1600×900, gyengébb is a színhűsége, feketéje, kontrasztja, mint a 6410-é (epdig azé se egy űber :) ), ráadásul új gép, nincs vele tapasztalat, zsákbamacska, külsőre sem igazán Latitude-os, és direkt 16:10-es kijelzőt kerestem. Hangosabb (sokkal) a 6410-től (a tesztek szerint), meg a burkolaton lévő hűtőrács is árulkodik róla, a 6410-ről meg tudom, hogy nem túl zajos. Szóval minden a 6410 mellett szól, a kérdés csak az volt, hogy az a konfig a piacon fellelhető hasonlókhoz viszonyítva megfelelő árú-e.
    A Wifiből meg tudjuk, hogy mennyit visz át a papíron 300 és 400Mbit. Ha letöltök 80Mbittel és közben fel 25-tel, az még a 3 csatornásnak is sok lesz.

    Közben látom az 5420-at, az tényleg nem 6410 :), és elvileg műanyag is, kiesik emiatt.
    A 6420 meg a fentiek miatt esik ki. Jó a konfig (számomra), de van windózom (ráadásul nem oem és nem kalóz :) ), minek még egy?
    Szóval számok tekintetében jobb a 6420, de ennyi. 3 hónapja vergődök ezen, most már csak az érdekel, arányos-e az ár a fentebb jelölt konfigért.
    Ja, és a gari sehol nem szerepel a 6420-asoknál, én 4 év NBD-vel kértem ennyiért a 6410-et.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák