Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz #05304832 #85719 üzenetére

    a kis turbósok azok, a kia és hyundai ami kivétel volt az 1,4-1,6-os dízeljei és szívó motorjaival, vw-nél(konszen tagjainál is) mindbe benne van már, opelekben is(bár kevésbé összeszarós mint a konszerné), stb-stb....

    a fiat garanciájában meg minden kopó alkatrész.....

    (#85720) Zola007 : csak ismeretlenül senki nem fogja rászánni az időt és a pénzt, én sem kerülgetnék valakit, aki ilyenekre hurcolászna, nincs nekem időm ilyesmire alapon. a legjobb teszt annyi volna, hogy leugrok a balatonra és vissza, az alatt minden kiderül a motorról, futóműről, fékről, ha ekkora távon nem veszem észre, akkor megvezethető vagyok! a realitás talaján maradva ezekből az egyik csak a reális és mi van akkor, ha megbukik valamelyik teszteden, akkor benyeled a vizsgálási díjakat, vagy megpróbálod lealkudni(és ha nem enged), vagy kifizetteted vele(ha-ha-ha). egy ideális világban amit leírtál így kellene lennie, meg mindenki egyformát dolgozik, egyformán keres, nem kúr senki keresztbe, nincs irígység, sem lopás és gyilkosság, de ez nem ideális világ, így elhajtanak mint a magzatvizet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák