Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz Zola007 #28044 üzenetére

    Teljesen jogos amit írsz! Az a gond,hogy sokan nincsenek tisztába hogyan is kellene egy kutyával törődni,közlekedni. Nekem is van két stafi,de szülőknél vannak kertes házban. Még ott vidéki kisvárosi környéken sem merem elvinni őket egyszerre pedig nagyon kezesek de soha nem lehet tudni mikor indulnak meg valamire. Főleg,hogy macska allergiájuk van. :DDD

    Kutyával kapcsolatos sztori sem volt gyenge. 2004-ben még H-hadházon laktam szülőknél és akkor is két staff volt. Egyik este (mint utólag kiderült) két ifjú szerecsen benézett hozzánk mit is lehetne elvinni. Pár baromfi és egy-két kerti szerszám volt a zsákmány. A kutyák arra a területre nem tudtak menni addig. Úgy döntöttünk,mivel már nem volt több baromfi,szabad bejárást kapnak oda is. 2 hét múlva meg is lett az eredménye mikor visszajöttek megint. A kan elég szépen összemarta a vádliját az egyiknek. Ha jól tudom maradandó is a sérülés. A gond ott kezdődött,hogy nem volt kirakva a "Vigyázz a kutya harap" figyelmeztetés sehová. A fiuk ugyebár csak szabálysértést követtek el az akkori jogszabályok szerint (megélhetési bűnözés. De mai napig nem értem mit jelent és hogy találhattak ki ilyet) én pedig gondatlanságból elkövetett súlyos veszélyeztetést,vagy valami ilyesmit már nem emlékszem pontosan. A lényeg az,hogy engem büntettek meg+ a két kutyát kóterba rakták közel két hónapig. Gondolhatjátok mi lett belőlük....

    (#28046) kungzi: Kb 15.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák