Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Peti78 #130027 üzenetére

    Kínálat nulla? Van benne valami. Múlt héten elmentem pár helyre sötétkék sportzakót nézni magamnak. Kassai végén lévő Titembe bemegyek, sehol senki. Kb. 2 perc múlva csatlakozott egy 3 fős család (apa-anya, srác). Eltelik megint 1-2 perc, az üzlet egyik ajtaján bejön egy ázsiai csávó, majd a szemközti ajtón távozik, oda se néz, meg se kérdezi, hogy mit akarunk, vagy hogy pillanat, azonnal jön az eladó. 2-3 perc múlva csak megjelent az eladó. Nem nagyon tudott mutatni, max egy modell lett volna, de nem volt a méretemben. Max varratni tudnának, de azért szeretném látni a modellt, felpróbálni, hogy hogy áll.
    Voltam a Don Fettiboban, ott volt 2-3 modell is, ami jól állt, viszont azok meg természetes anyagot, csak nyomokban tartalmaztak. Következő állomás a Lordman volt, de nekik jelenleg nincs, most még nincs szezonja, majd októberben. Utolsó állomás a Men's fashion a Piac-Kossuth sarkán. Itt is volt kettő, ami szimpatikus volt, de ezek is javarészt műanyagok voltak. Külön érdekesség, hogy az eladó hölgy egy Sportsdirectben kapható Slazenger márkájú pólóban volt, azért szerintem egy ilyen üzletben inkább egy fehér ing lenne a megfelelő viselet. Még a 4skandinaviaban voltam, de nem volt olyan amit kerestem, ehhez hasonló: [link]
    Tényleg elég szegényes a kínálat Debrecenben minden téren, nyilván nem egy nagy világváros, de akkor is bosszantó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák