Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Kvelstadt #1270 üzenetére

    Francba...
    Az első részt letoltam 3-4x impossible-n és egész jó taktikát építettem föl. Akár 4 fegyver kigócolása (sztázis, kinézis mellett) sem probléma. Erre nekiálltam a második résznek (nyilván überbrutál fokozaton), és hát: khm...
    Vannak bajok: a sztázis használhatósága, időtartama kimaxolva sem közelíti meg az első részét, zavarnak a szkriptek, meg hogy a másik teremben lévő nekromorfokat nem tudom lelőni, besztázisolni (bug?!?!?), zavar a linearitás, zavar, hogy egyesével (!) adja a lőszereket, stb. Hiába töltődik újra a sztázis, ez olyan lassú, h. ha erre vár az ember, megakad a játékmenet, míg az első részben hiába nem töltött újra, a legtöbb pályán mindig vissza lehetett menni a fali töltőkhöz, itt meg ugye az sokkal ritkább, ill. nagyon sokszor nem is tudsz visszamenni, mert lezárja a játék a visszavezető pályarészeket, etc. Most a vége felé járok, amikor Ellie betörte a nagy bányafúróval a marker felé vezető ajtót. Van bajság...

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák