Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blood Mage

    senior tag

    Hello! Épp végigvittem a játékot, szuper volt! :DD Nagyon bejöt az utolsó boss fight, csak sajna 2perc alatt szétkaptam a szörnyet :U Viszont miután végzünk, jön a stáblistsa, és aztán kiirja, hogy kaptam 50k pénzt, meg 10energia gócot és egy új nehézségi szintet!
    Namármost... játék közben miért nem lehet nehézséget állítani? csak új játékkal oldható meg? mert az nagyon nem jönne be, hogy elbúcsuzzak a jól kifejlesztett fegyvereimtől... :( és amúgy mit takar ez a nehézség? csak annyi, hogy többet sebeznek rajtad, vagy több ellenség is jön?
    Miután végigvittem, rámentem, hogy folytatás... ekkor mintha előről kezdődött volna minden csak megmaradnak a cuccauim és a mentéseknél kiirja, hogy 2. menet. Ez most előről minden ugyan az lesz? mert olyan fura volt minden, meg más pl. ahogy kezdődik a legelején egy videóval, mintha nem ilyen lett volna (illetve igen csak más tartalommal)... de lehet ,hogy csak régen kezdtem a játékot.
    Ja igen, és a 6. szintű öltözéknek volt valami értelme? azon kívűl, hogy 100k-val megkopasztott és máshogy néz ki a csávó. mert több nem lett a páncélom, se több cucc nem fér el nálam, szóval... kicsit átverés szaga van ennek... :U

Új hozzászólás Aktív témák