Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Joccc07 #184 üzenetére

    Ideje volt már, hogy írtál. Volt három kommentem egymás után. Nem akartam egy negyediket is, már szinte magammal beszélgettem volna. :DDD

    Az a build. Hát a dmg jó. De figyelni kell, mert eszi a stamina-t. Azt használom még mindig, de közel se annyira mobilis build, mint amit megszoktam. Konkrétan figyelni kell a stamina-ra. Frost Escalation-ben meg akarom még nézni, majd utána eldöntöm, hogy marad e.

    Jön a Pass. És szerintem baromi gyenge. Vagyis a kiszedhető itemek, szerintem minden item tök lányos. :( Kicsit szomorú is vagyok, hogy most áprilisig ez a Pass lesz.

    Változik majd az Aethersparks rendszer. Több farmolható majd, és nem vehető platinumért. Elvileg ezt teljesen a community nyomására változtatták meg. Jól is tették.

    Ma még van fél szintem a Chain Blade lvl20-ig. Tegnap nem sikerült elérnem. Pedig úgy terveztem, hogy akkor mától csak Frost Escalation.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák