Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz BOBAKILL #1293 üzenetére

    nekem elsőre meglett. tipp: mikor felszáll lehelni, fuss ki teljesen a pálya szélére és ott nem ér el a tüze. de vigyázz le ne szaladj. ki kell centizni mert ha kicsit beljebb álsz eltalál. közben ne állj meg hanem fuss körbe a szélén. ja és ahhoz a széléhez igyekezz futni ami legtávolabb van tőle. aztán visszafutsz belecsapsz párat és megint uzsgyi kifelé. nyilván én is youtube vidiből tudom, de én megnézek minden bosst játék előtt, nem bírom ki, plusz engem nem zavar ha lelövöm a poént, úgyse tudom melyik boss hol van. plusz engem nem a bossok izgatnak hanem az oda vezető labirintusos út. ha nem lennének bossok azt se bánnám, sőt! :)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák