Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #64 üzenetére

    Na egyre jobbat sebez a fegyver nálam, folyamatosan Dex re fejlesztek, mostmár 393 körül sebez, hamarosan meglesz a 400, szerintem az már egész korrekt :) Persze tényleg van olyan boss ahol nem olyan jó. A Ceaseless Discharge-nak miután újra nekifutottam már nem okozott gondot, mert jó fegyót választottam hozzá. Valahol felszedtem egy Crystal Halberd-et, azzal zúztam le, nagyon jól sebezte. Csak 20-as teherbírása van és megjavítani sem lehet, szóval megtartom ilyen alkalmakra, amikor a tűz sebzés nem jó.

    A Lordvessel megszerzése után a játék "linearitása" némileg csökkent nálam, és ez nem rossz. A célom továbbra is az hogy a Darkwraith covenant-ba be tudjak lépni, és ez kicsit megbonyolítja a haladást de szerintem menni fog. A Demon's Souls shortcut-hoz bent kell maradjak a Chaos servant covenant-ban elvileg, ahhoz viszont a Lordvessel-t le kell tennem különben nem enged át a sárga kapu. Ha viszont Frampt-al teszem le nem tudok belépni a Darkwraith-be. Szóval a terv: Tegnap felfedeztem és lenyomtam a Darkwood Garden-t, legyőztem Sif-et, így már le tudok menni az Abyss-ba. Most el kell jutnom a Four Kings-ig, és akkor le tudom rakni a Lordvessel a másik serpenten keresztül, akivel utána a Darkwraith-be is be tudok lépni. Persze előbb megnyitom a Shortcutot a Demon Ruinsban. Ez az egész azzal jár hogy nem Frampt-on keresztül rakom le a Lordvessel-t, de szerintem ennek nincs nagy jelentősége.

    Amiben adjatok tanácsot: mit csináljak New Londoval hogy tudjak haladni? Valami felszedhető fegyver ami jó a szellemek ellen? Vagy fejlesszek valamit?

Új hozzászólás Aktív témák