Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz NeoExDeath #63 üzenetére

    na igen. ez a boss fegyverek jó tulajdonsága, hogy adnak pl fire sebzést de megmarad a skálázódás.
    375-ös sebzés az már nem rossz. persze aki fire immuns annak nem annyira fáj de akkor is el lehet vele lenni.

    én eleinte adex-et annyira nyomtam fel hogy elég legyen az adott nyíl használatához. de most már hogy str-re már hiába adok nem skálázódik tovább a sebzés. (40-es stat után már van hogy hiába ad az ember még egyet az adott sat-ra nem fejlődik semmi sehová. ez főleg az str dex skálázódásra igaz)

    egyébként ha belegondolok nem is feltétlen szükséges ornstein-ékhez. legalábbis ahogy én ölöm őket. ismerem már a mozgásukat és tudom mikor mehetek oda sebezni egyet. de egyébként folyamat tartom a biztonságos távolságot.
    egyébként mikor először öltem őket elsőre meglett. persze sok mák volt benne szóval nem menőzök vele de örültem magamnak.

    az asylum-ba a stray demon meg hozzád se tud érni ha megtanulod azt a pár mozdulatát ami után a robbanás következik. én mögötte szoktam maradni. mikor látom hogy robbants lesz picit htrébb megyek aztán odafutok és ütöm a farka legvégét. mert ugye nem kell a seggét vagy a lábát üti hogy sebződjön is.
    ja és nem akarok spoilerezni szóval ha kell a meglepi ezt ne olvasd el:

    (legközelebb lesz még egytüzes stay demon aki szintén robbant)

    én azt a vraázslatot még ki se próbáltam sose. általában a shortcut miatt adom oda a 30 huma-t. d azt sem a rövidítés miatt hanem mert így nem hal meg solaire és a végső boss-nál be lehet hívni hogy segítsen. nameg birom a tagot.

    egyébként ha már megkapod a shortcut nyitó erőt vagy hogy mondjam nem hiszem hogy elveszi ha covenantot váltasz. én mindig abba a covenantba vagyok ami épp útba esik. szóval szerintem én is váltottam mire lost akármihez értem. mert az a játék utolsó helyszíne.

    na én darkwraith még sosem voltam. mindig beszéltem frampt-al a four kings előtt és ez már kizárja azt a covenantot.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák