Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImACeltic

    őstag

    Na a végére értem a játéknak.

    Spoiler az én befejezésemről és minimálisan a többiről is:

    Hááát egy hangyafasznyit vegyesek az érzéseim. Amikor megláttam, hogy milyen végkifejletet hoztam össze, szinte biztos voltam benne, hogy ez a "legrosszabb". Átadtam magam az Arasaka-nak, hogy másolja le a személyiségemet. Ennek ellenére ez a végkifejlet nagyon jól megvolt írva itt a végén és nagyon hatásosan, átérezhetően mutatták V-t, látszott rajta az elkeseredés, hogy hiába tettünk meg mindent, még mindig a halál elől menekülünk. Ez mind ott volt az arcán amikor a végső műtétre befeküdtem. Kiváló volt az arc mimika. Viszont azért vegyesek az érzéseim mert miután utána olvastam a többi befejezésnek én nem találtam igazán pozitív befejezést. Talán az a legjobb amikor Panam segítségét kérjük és a végén az lóg a levegőben, hogy Ők talán ismernek egy olyan embert aki segíthet, hogy ne murdeljünk meg 6 hónap múlva. Valamint az sem jön be annyira, hogy az utolsó küldetés elé dob be a játék és így csinálhatom tovább a side questeket. Nekem ez így nem adja igazán. Úgy lenne igazán jó érzés tovább játszani, hogy a karakter mögött ott van, hogy megoldottuk a problémát.

    Összességében tetszett a fő sztori és a side questek is hozták kb ugyanezt a szintet, néha még jobbak is voltak. PS5-ön játszottam, kb 20-25 crash-el és sok kisebb-nagyobb bug-al, de nem tudta elvenni a kedvemet a játéktól mert beszippantott. Várom a nextgen patchet, hogy azzal majd még 1x kipörgessem.

    [ Szerkesztve ]

    Gamer(PS5, PC), sport fan.

Új hozzászólás Aktív témák