Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kirlog

    csendes tag

    válasz batagy #1907 üzenetére

    Hozzám ez a hely nagyon közel van, de csepelről se vészes: [XX. Kerület Gubacsipuszta] (Ha jól csináltam linken megtudod nézni az általam bejelölt részét.

    36, vagy 35-ös busz kórháznál letesz, bkv-val is könnyen oda lehet menni csepelről. Viszont, mivel eléggé gyér idő van, én eddig csak nappal jutottam oda ki. A Dél pesti kórház után van egy utca balra, ahol van egy Dallas nevű benzinkút is, ott továbbmész és be lehet menni a rétre. Hatalmas üres rész. Mikor én voltam akkor volt vágva a gaz, így rendezettnek tűnik, nem tudom milyen időközönként rakják rendbe. Fák szegélyezik, de elég nagy terület így középre besétálva szerintem egész jól be lehet látni az eget, viszont a fák takarják a közvetlen fényforrásokat. Legalábbis nappal úgy tűnt. Most hétvégén akartam megnézni jobban a helyet este is, de persze most is esőt írnak egész hétvégére, így nyilván felhő is lesz, de majd meglátom.

    Arra a kérdésre, meg, hogy érdemes e keresni, hát elvileg augusztustól már csak távcsővel lehet megtalálni, szerintem most hétvégén még látszódnia kellene, ha megfelelőek a körülmények de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Viszont az időjárás közbeszólhat, hisz ahogy írtam most is borús esős hétvége lesz.

Új hozzászólás Aktív témák