Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    válasz TTomax #374 üzenetére

    Miért kellene bezárni ??? :F

    Ki kell szórni a nem ide való hsz-eket és bannolni a renitenskedőket, én egy hete voltam 3 napos banon ... ;] :DDD

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

  • Silenzio

    addikt

    válasz TTomax #395 üzenetére

    Ez hülyeség. És hol lenne az a határ, ahol nem kéne magyar lokalizáció? 6000 Ft-nál? 5000-nél? 3000-nél? Még egy 500 Ft-os dvd-n is van magyar felirat. A legtöbb persze pocsék. Pl. ott a Rambo. "Put down the magazine." Mondják a filmben. A katona elteszi az újságot, amit olvasott. A magyar fordításban: tedd el a tárat. Agyrém. A fordító meg sem nézte a filmet, amit fordított.
    A másik kommentre meg: nem kell perfektül tudni ahhoz, hogy egy nyavajás játékot megérts. Nekem elég volt az általános meg a középiskola, meg hogy egyetemen sok külföldit ismertem meg. Már hallás után is faszán értem az angolt, mégsem tudnám pl. tanítani. Alapvető elvárás a mai világban, mint ahelyett siránkozni, hogy nem raknak valamire feliratot, ami csak elcseszi a játékot, és nem egyszer még a javítások feltelepítését is akadályozza. Nemde?

    P.S. A Warhead magyar szinkronját komáltam. Nagyon ratyi volt, megadta a hangulatot. :)

    Inkább nézzétek ezt: Crysis Stalker.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz TTomax #401 üzenetére

    Szerinted számít valahol is, hogy szerinted mennyit érnek?
    A Wing Commander 3 került valami 4 millió dollárba. 1994-ben ez kirívó volt, ma már low budget lenne. Sokkal többe kerül a fejlesztésük, az áruk mégis stagnál. Ugyanaz másként. Amikor megkaptam az első gépem, anyám 40-et keresett. A Balatonon 90 Ft volt egy kóla, ami akkor kész rablásnak minősült. 10 Ft volt egy gombóc fagyi. Egy jó gép pedig akkor is 200 ezer, egy új, A kategóriás játék pedig akkor is 9990 Ft volt. Ha a kereseteknek van reálértéke, akkor a termékeknek is, és az a játékok esetében 14 év alatt a harmadára csökkent. Miről beszélünk?

    A másikra válaszolva. Egy szolgáltatás esetében iszonyú verseny folyik a piacon. Ha nincs monopol helyzetben a szolgáltató, neki kell a legagresszívebb, legjobb ár-érték arányú szolgáltatást nyújtania. Ugyanez a helyzet a termékek esetében is. Étel, ruházat, műszaki cikk stb. Utóbbi kettő esetében árnyalja a helyzetet, hogy a márkának van egyfajta vonzó-taszító aurája. Egy Armani öltöny vagy egy Apple Iphone nagyon rossz ár-érték aránnyal rendelkezhet adott esetben, mégis iszonyú népszerűek a nevük miatt.

    Viszont amiről most beszélünk, az szellemi termék. Ugyanaz a kategória, mint a könyv, a film, a zene. Nincs másik Star Wars, csak amit a Fox csinált. Nincs másik Crysis, csak amit az EA-tól megvehetsz. Nem rohanhatsz az Activisionhöz, hogy adjanak másikat, mert nem fognak tudni. Persze ez nem a Milói Vénusz, a Mona Lisa vagy a Guernica, ahogy Walter Benjamin előre látta, a kapitalizmus szabályai ma már a szellemi termékekre is kihatnak. De megmaradt a sajátszerűségük, és ez nagyon fontos. Ha nem tetszik az iPod, veszel egy iRiver lejátszót. Ha kicsesz veled az EA, még nem kapsz másik Crysist. Együtt érzek azokkal, akik emiatt siránkoznak, de tudomásul kell venni, a Crysis 2 olyan terméket fog jelenteni ebben a realitásban, amiben nem volt magyar nyelv.

    Lehet, hogy támadható a logikám, de alapvetően nem olyan termékről van szó, amivel szemben olyan igényeid lehetnek, mintha egy netelőfizetést igényelnél. A net ugyanaz mindenhol. Crysis csak egy van.

    Amúgy, amennyit pofáznak ebben a játékban... :DDD Még egy süketnéma, vak analfabéta is feldolgozná.

    orichalcos: remélem nem arra célzol, hogy a béta alapján fordítják le... A munka megkezdéséhez használható, de ahogy így elnézem a felépítését a fájlok alapján, nos... Elég legyen annyi, hogy a végleges szerintem nem ilyen lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés