Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MurdR

    veterán

    válasz Cthulhu Dawn #30234 üzenetére

    Azt a 13-15-ös kört élveztem azért; kibukott az, hogy mennyire számít a taktika ha skill fölény van ellenünk :K

    azt amit feladtak nem számolom -ezt legközelebb emeld ki
    Arról pedig szokjatok le, hogy kirambóztok mikor megvan a plant/bomba. -Ilyet pedig OFFolj
    :D

    A dígülös lövéseid nagyon szépek voltak, azt nagyon irigylem, én Deserttel egyszerűen nem tudok lőni, pedig 1.6-ban az volt a kedvencem. :(

    Ami nekem hiányzik a Silverből:
    -D2 rushnál senki nem használ füstöt B-n, és senki sem használja a közepet CT oldalon.
    -Infin pedig: T-kezdőről hosszú-> boltív-> és B plant: pedig sokszor szerintem simán menne.

    Szívesen játszok Veled- illetve magasabb rankúakkal, mert szerintem gyorsabb lenne a fejlődésem/ fejlődésünk.

    Sajnos (vagy nem sajnos) világ életemben hanyagoltam az FPS-eket, és ez meglátszik Skillben, én inkább stratégiákat nyomtam, vagy kalandot. A kezem nincs mindig ráállva a gyors rántásokra, ezért nem is érzem annyira a WP-t például. Nagyon-nagyon sokszor van az, hogy a köröket addig hozom (mármint nem én egyedül, na érted, mindegy..) amíg az ellennek nincs pénze WP-re. Amint 2-nek van, számomra már veszett ügy, mert hiába ügyeskedek ellenük AK-val illetve M4-gyel, ha aztán WP-vel 3 mp alatt megfekszem. Ilyenkor kéne a sok füst, és a sok flash. :(

    Én egy picit rámennék a taktikára, mert rengetegszer veszem azt észre, hogy egy erősebb brigád is meg tud szeppenni, ha olyat lépünk ellenük, amire a legkevésbé sem számítanak.

    No mindegy, 40 nyert versengő alatt vagyok még, nincs minden veszve.

    Na meg szerintem a nagyok, mint pl Xero, vzsryl, kötelező jelleggel kéne hogy tanítsák az elesettebbeket, ha ezt nem teszik meg, akkor pedig ban-t nekik. ;]
    Bár Xero nekem rengeteget segített nekem az elején. Sokat tanultam tőle. És biztos Ő is tőlem:

    Óvakodj a silverektől, mert a nyomorba döntenek. ;]

    [ Szerkesztve ]

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák