Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbimeno3

    csendes tag

    Ez a healing spell és Hog rider kombo elég jo.. na de akinek nincs hogja az nem igen tudja ezt csinálni. viszont nekem a csak ijász modszer nagyon bevált! Kupagyüjtés esetben Th-t azaz Townhallt kell rombolni vagy 50%-ig lerombolni az ellenfelet. Nyersanyag szerzés esetében ha látod hogy tele van illetve sok van a bányákban és az elixir gxüjtökben akkor lerombolod azokat de ez sokszor kupavesztéssel jár, de ez silverben nem nagyon müködik csak ritkán! Ehez ajánlatos min. Gold 3-ban lenni! Remélem segitettem! Egy kis tipp :)

    Kristály ligában ezt hog rideres modszert nagyon érdemes használni mert ott már nagyon nincsenek kinti th-k.

    Most pár napja csináltam egy klánt, mivel a régi leaderem egy ..... volt sajna! MOst 39-en vagyunk jo lenne a jönétek! a Sárkány nagyon alap donate fóleg a lvl2-3! DE van boszink lvl6 Giant is! DE azért jo lenne a min. 40-es szint környéke ellenne érve a csatlakozni vágyoknak! Esetleg ha meg adott szint megvan-, de a kupa nincs jelezétek itt! Megprobálom elolvasni! :) itt nagy az összetartás kérlek hgy a retardáltak hagyanak köszi!

Új hozzászólás Aktív témák