Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

Mobilarena
Összefoglaló kinyitása ▼

(#751) sztanozs válasza madmike (#750) üzenetére

sztanozs
(PH! addikt)

Ehh, engem ugyan nem zavar a chat - mondjuk nem is vagyok a chaten túl aktív. Mindenesetre a klán még mindig nem rossz, és mióta megvan a kis klán, egész nagy létszám van már.
Szerintem még egy próbát megérhet...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#752) madmike válasza sztanozs (#751) üzenetére

madmike
(őstag)

Nem feltétlen a chat zavart, bár ott olvastam azokat amik zavartak.
Pl Mimi warban szándékosan elszúrta a támadását aztán írta, hogy leszarja a war-t és mindenki mást is. Ilyen embernek nincs helye szerintem a klánban, aztán a leader visszakönyörgi...
Nem megyek vissza. Nem tudom mi lesz még, mert azóta két klánban is voltam és mindkettő siralmas.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#753) Goodwillie válasza madmike (#752) üzenetére

Goodwillie
(újonc)

üdv, ha gondolod gyere a sataria hungary-ban nagyon aktiv klán vagyunk és összetartóak! :)

Amelyik kutya ugat az nem harap!! GGMU!<3

(#754) Laci.M válasza madmike (#752) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Gyere a HUNgary nevű klánba. Javarészt mindenki 20év feletti, normális társaság. Azt kapsz amit kérsz, nincs csúnyabeszéd ennyi a megkötés. Ja és legyél aktív!

Oneplus 5, Dell Latitude E5430, Samsung UE49MU6452

(#755) Slier válasza madmike (#752) üzenetére

Slier
(kvázi-tag)

Én is sok klánban jártam már de a Sataria az eddigi legjobb. Ha egy összetartó, aktív klánt keresel jó társasággal akkor csatlakozz hozzánk. :)

Life is a game, go 4 it.

(#756) madmike

madmike
(őstag)

Köszönöm mindenkinek az invitálást, de végül a HUNgary mellett döntöttem :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#757) Laci.M válasza madmike (#756) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Na madmike akkor te vagy az! :) El is felejtettem már kit invitáltam. Laccci co-leader vagyok.

(#758) madmike válasza Laci.M (#757) üzenetére

madmike
(őstag)

Jaja :)
Igyekszem segíteni a klánt a fejlődésben. Úgy látom, hogy nagyobb a tapasztalatom mint a többségnek, de szerencsére fogékonyak :)

[ Szerkesztve ]

(#759) stivi1g válasza madmike (#746) üzenetére

stivi1g
(kvázi-tag)

Helló!
Ha még nem találtál gyökér mentes klánt, akkor hozzánk is jöhetsz. kicsit kevesen vagyunk még:( 11 fő. Viszont mi is pont a gyökerek miatt jöttünk létre. Szóval ha gondolod. (Magyar top) ;) 14/2 war win arányunk van!

(látom tárgytalan) sok sikert:)

[ Szerkesztve ]

(#760) korridor

korridor
(újonc)

Üdv clasherek!

Ha aktív játékos vagy és szeretnél egy aktív klán tagja lenni gyere a Hungary Coc-ba.Tapasztalt,minimum lvl75-ös 5*os katonákkal rendelkezőket várunk.Folyamatos nyomjuk a clanwarst.Követelmény:warban teljes részvétel,400 donate/season,és nincs káromkodás!Ha felkeltettük az érdeklődésedet jelentkezz hozzánk!

üdv:
korridor

(#761) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Így próbáljon meg fejlődni az ember...

Harrrr!!!!

(#762) nelsonmanian válasza Ndruu (#761) üzenetére

nelsonmanian
(senior tag)

1000körüli kupára visszabuksz ott van sok farmolható játékos, meg kevés az ilyen ellenfél

(#763) Laci.M válasza Ndruu (#761) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Ismerős... én most falat fejlesztek, úgyhogy le vagyok égve, viszont a darkért ígyis megjelennek ilyenek.Pedig csak 10k körül van. Jól sejtem, hogy kint van a TH-d?

Az 1000-es kupát túlzásnak érzem lvl67 esetén, én 65-ös vagyok, és 1300-1500 (ezüst1- arany3) körül jól elvagyok.

(#764) Sajtqukac

Sajtqukac
(tag)

Sziasztok. Nemrég kezdtem el játszani (ma 4. napja) és az lenne a kérdésem hogy a chat oldalt azt mondja hogy van egy értesítésem de nem látok sehol semmit, valamint a klán épület azt mondja hogy "request". Ennek van valamilyen oka? (még annyi hogy ismerősökkel játszok és így egy újonnan alapított invite-only klán van, ahol elfogadtam egy jelentkezést)

(#765) anarchic

anarchic
(tag)

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne Magyar jó társaság nézzen be hozzánk!

Hungary Badboys

Gl&Hf

etc..

(#766) iwu válasza Sajtqukac (#764) üzenetére

iwu
(PH! addikt)

a klán épületben a requesttel tudsz új katonákat kérni a klántársaktól.
az üzenet meg a boríték alatt lesz szerintem.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#767) newhardpro válasza Sajtqukac (#764) üzenetére

newhardpro
(kvázi-tag)

Szia, irtam privát üzenetet amiben leirtam pár lényeges dolgot, majd olvasd el ! ;)

PSN: kriszvandaar

(#768) Eclips21

Eclips21
(őstag)

Sziasztok, pár napja kezdtem a játékot és a telóm (galaxy s2) ha játszok izzik és szívja az akkumulátort mint az állat. Most hétvégén elég sokat nyomkodtam, még töltőre dugva is merül XD, így vissza vettem a procimat 500MHz-re, a gpu rész is minimumra húztam plusz még a feszültségeket is levettem, hogy nem fogyasszon annyit. Az eredménye meg is lett nem merül és nem melegszik, ráadásul ugyan úgy fut a játék, de jön a kérdés hogy miért pörgeti 100%-on a gépet egy ilyen egyszerű játék? Egyből az jutott eszembe hogy Bitcoint bányászik mert volt már rá példa hogy egy program ilyet csinált a neten lehet róluk olvasni. Esetleg valami ötlet, hogy miért lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#769) Laci.M válasza Eclips21 (#768) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Nálam a G2-t is meríti, de én eddig csak 1,5 GHz-re vettem vissza 2,3-ról. Pedig ha valaminek a Snapdragon 800-nak bírnia kéne! :)

(#770) Armis válasza Laci.M (#769) üzenetére

Armis
(tag)

Meríti a Wayteq RK3188-as SoC-os tabletemet is, szerintem az egyszerű játék kicsit túlzás. Izometrikus, de számításigényes.

(#772) tibcsi26

tibcsi26
(újonc)

sziasztok
Nem rég alapítottam egy klánt és már kezdünk gyűlni igaz még mindig kevesen vagyunk. Várunk minden aktív játékost! Tagfelvétel 30- as szinttől. Szeretnénk egy jól együttműködő klánt létrehozni!
Klán neve: Magyar Pálinka
üdv, tibcsi26 (town hall 8, lvl 81)

[ Módosította: Ndruu ]

(#773) Pactman

Pactman
(újonc)

Sziasztok,

Ha egy jó hangulatú, vidám, érett gondolkodású csapatba szeretnél tartozni akkor csatlakozz az IPF Hun csapatához.

Folyamatosan indítjuk a war-okat, és persze meg is nyerjük őket :), eddig 10 győzelme van a csapatnak.

Csak alapvető szabályaink vannak amit minden más klán is elvár a csapattagoktól. 1:1-es arány, és a war-ban kötelező mind a két csatát elhasználni.

Örömmel várunk minden játékost, erőseket és gyengébbeket egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#774) wedo13

wedo13
(újonc)

Melyikek a legerosebb magyar klanok?

(#775) FZsolt15 válasza wedo13 (#774) üzenetére

FZsolt15
(senior tag)

-> Top Players -> Local -> rányomsz valakire és View Clan.

[ Szerkesztve ]

(#776) Eclips21

Eclips21
(őstag)

hali, ha lerombolom a tower hall-t (csak azt) akkor nyerem a csatát?

(#777) sztanozs válasza Eclips21 (#776) üzenetére

sztanozs
(PH! addikt)

TH lerombolás 1 csillag. 50% rombolás plusz egy csillag, 100% plusz 1 csillag.
1 Csillagra már plusz kupa van.
De mondjuk ha nyersanyagra mész, akkor negatív kupa is lehet győztes csata :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#778) Eclips21 válasza sztanozs (#777) üzenetére

Eclips21
(őstag)

igen, általában nyersanyagra megyek, csak most revanst akartam venni mert 100%-ig lepusztítot, a srácnak meg a sarokban volt a TH-ja egyedül védelem nélkül XD (győztem) XD amúgy sokkal erősebb volt :D XD
nem is értem hogy támadott meg én 780 ő 980

(#779) bepken

bepken
(PH! addikt)

sziasztok!

a HUN SQUAD klánból van itt valaki esetleg?

Eclips21! egy ligán belül simán megtámadhat :)

[ Szerkesztve ]

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#780) Eclips21 válasza bepken (#779) üzenetére

Eclips21
(őstag)

én bronzban vagyok ő meg ezüst

(#781) bepken válasza Eclips21 (#780) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

ja igen, azt hiszem, egy szint átfedés van mindig (mondjuk hogy a ligák közt is, azt eddig még nem figyeltem)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#782) Eclips21 válasza Pactman (#773) üzenetére

Eclips21
(őstag)

engem érdekelne, 21-es leszek hamarosan, ha ez belefér akkor belépnék hozzátok

(#769) Laci.M kernel hiba volt XD Dorimanx ( van G2-re is ) S2-n ez a legjobb +10évet fiatalat a telón :D

[ Szerkesztve ]

(#783) FZsolt15

FZsolt15
(senior tag)

Most arany liga 2-3-ban vagyok,és ku*va jó a loot :D , mind csak a banyákból rabolok. Nem bántam meg a TH9-et, csak olyankor mikor találok egy TH7-est full tarolókkal, és csak 100-140k-t rabolhatok a 225-250k helyett. Ne siessetek el az átépítést, csak ha mar minden ki van maxolva.

(#761) Ndruu: ezt a TH8-as bázist tudnám ajánlani. Ha sok a dark elixir akkor mondjuk meglehet cserélni a klán kastéllyal.

[ Szerkesztve ]

(#784) bepken válasza FZsolt15 (#783) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

valóban, TH8-tól már nem éri meg arany liga alá menni....max ha "bányázni" akar az ember :) (de az meg nem valami nagy játékélmény szerintem)

(#785) Eclips21

Eclips21
(őstag)

van valami honlap ahol taktikákat mutatnak? mert látom sokan archer el tolják én meg nem szeretem sose használom lehet azt kéne 20lvl vagyok

(#786) madmike válasza Eclips21 (#785) üzenetére

madmike
(őstag)

én is csak archerrel támadok (kivéve warban, mert ott számít a csillag)
Archerrel nagyon könnyen el lehet sokat hozni, gyorsan elkészül egy sereg és nem utolsó sorban olcsó.

(#787) FZsolt15 válasza Eclips21 (#785) üzenetére

FZsolt15
(senior tag)

Ezeket a videókat nézegettem mikor kezdő voltam, meglehet tanulni pár taktikát belőlük.

bepken: most nagyon sok az elhagyatott falu, tele banyákkal még az arany1 és kristály ligákban is, néha meg semmi rabolni való nincs

(#788) bepken válasza FZsolt15 (#787) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

ezt a hullámzást én is érzékelem. és egyébként kizártnak tartom, hogy véletlen lenne :)
egy kis manipuláció/korrigálás - valamilyen formában - biztosan van a rendszerben, hogy nagyjából mindenki hasonló esélyekkel tudjon rabolni...vagy ilyesmi.

(#789) kovimester

kovimester
(fanatikus tag)

Szia bepken

Igen most itt van egy tag én (azaza leader).
Hallgatlak mit szeretnél :) ?
Üdv kovim

(#790) Laci.M válasza Eclips21 (#782) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Enyémen is Dorimanx kernel van.... Akkor délután már dobom is fel az új romot, abban asszem Yoda kernel van alapból

(#791) Eclips21 válasza Laci.M (#790) üzenetére

Eclips21
(őstag)

Nem kell cserelned nincs atfedes S2 es a G2 kozott :)

(#792) wedo13 válasza FZsolt15 (#775) üzenetére

wedo13
(újonc)

Elfelejtettem mondani,hogy nem Magyarorszagon elek es ebbol kifolyolag a localom is mas.

(#793) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Hali! HUN B.H. embereket keress, min lvl60 és pár 5ös egység! 18 nyert csata eddig ;) Jo Hangulat, ha kell minden MAXOS egység van! Tarts velünk ;DD

(#796) V.Stryker

V.Stryker
(PH! nagyúr)

Sziasztok,

PH! -s klán még mindig nincs?

[ Szerkesztve ]

-

(#797) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Legnagyobb lootom eddig (milyen jó lenne, ha legalább havonta egyszer dobna ilyeneket)

Harrrr!!!!

(#798) iwu válasza Ndruu (#797) üzenetére

iwu
(PH! addikt)

tegnap haverom 550K elix, 800K gold és 6K dark...tipikus aztaqrwa!:D:D:D
mondjuk master1ben :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#799) FZsolt15 válasza wedo13 (#792) üzenetére

FZsolt15
(senior tag)

Akkor elnézést, én se MO-on élek :D
Mondok egy pár erős klánt: Magyar Elit, Harcos Magyarok, Magyar CoC, HungaryReloaded, HungaryPower, stb.

[ Szerkesztve ]

(#800) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Skacok, mindjárt van lvl4 hogom azzal sikerülne Master ligába menni? Régen neki futottam lvl1 hoggal 2401 kupáig jutottam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.