Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

Mobilarena
Összefoglaló kinyitása ▼

(#201) V.Stryker válasza nauro (#200) üzenetére

V.Stryker
(PH! nagyúr)

És mi lesz a PH-s klánnal? :)

-

(#202) nauro válasza V.Stryker (#201) üzenetére

nauro
(fanatikus tag)

Részemről mehet a dolog. Azt tudni kell, hogy viszonylag kezdő vagyok a játékban, így azt sem tudom a bónusz katonákon, amiket fel lehet ajánlani van e más lényege a dolognak. A nemrég említett sci-fi játékban voltak klánok között békemegállapodások, közös háborúk, stb. Itt azt sem tudom egyenlőre, hogy lehet e célzottan támadni :) legalábbis ilyet még nem találtam, csak visszatámadás lehetőségét.

(#203) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Üdv.Sziasztok!
én is lassan3 hónapja játszom ezzel a játékkal lassan függö vagyok! Magyarherceség Co-leadere vagyok. vannak szabályok ha esetleg érdekel valakit szoljon. MIN LVL4 ijász!!

norbimeno :)

(#204) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

és ti milyen szinten álltok? katonák? milyen klánokban vagytok?

(#205) madmike válasza Norbimeno3 (#204) üzenetére

madmike
(őstag)

Hali!
Én nem is tudom mióta játszok, 2 hónapja kb. lvl50en vagyok most és épp a Barbarien Kingre gyüjtögetek :)
A Hungarian Armyban vagyok. Meglepően aktív klán, kérsz valamit szinte azonnal megkapod.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#206) V.Stryker válasza Norbimeno3 (#204) üzenetére

V.Stryker
(PH! nagyúr)

Én a Hun Betyárs 2.0 klánban vagyok. Semmi rang, csak úgy játszogatok. :) Asszem lvl 48 -nál tartok. Most épp mindent húzok fel amit a level 6-os town hall enged.

-

(#207) iwu válasza Norbimeno3 (#204) üzenetére

iwu
(PH! addikt)

level 110 kb, harcos magyarok :D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#208) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Hajaj mind a 2 klánt ismerem :D Most lvl62 vagyok, nálunk most a lvl2 sari menő meg a simma ha kérsz sarit 2 perc mulva kapsz. most lvl8-as thm van, mindjárt kész a pekka meg a lvl2 minion is nem rég lett Valkyriém is, ha kész a minon egyből beteszem alvl2 sarit fejleszteni aztán a lvl3-asat. ha van kedvetek gyertek nagyon kis jo klán 45 vagyunk. egy nagy klán akakdémiája vagyunk vagy is a Magyarkirályságnak, akadémiánk is van a Magyar grófság ;)

(#209) KaiotEch

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Üdv. Gyerekek ezt a játékot gépen vmi emulatorral nem lehet játszani? Jóidege nincs okostelefonom.

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#210) V.Stryker válasza KaiotEch (#209) üzenetére

V.Stryker
(PH! nagyúr)

(#211) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Nem lehet én is nézegettem olvasgattam, még nincs rá lehetőség de dolgozik rajta a Supercell

(#212) KaiotEch válasza V.Stryker (#210) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Huhú igazad van :R

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#213) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

el akarom inditani a Youtubeos csatornám.... csak nem tom mivel vegyem fel nem akarom rootolni a telom, 2 telos megoldás megoldhato 8megapixles a kamera csak nem lesz elég rossz a minősége a videonak?

(#214) V.Stryker válasza Norbimeno3 (#213) üzenetére

V.Stryker
(PH! nagyúr)

De. ez így hülyeség. progival vedd fel....szerintem. van itt alkalmazás kereső topik androidra is...ott kérdezz ilyen felvevő progi után. Tuti lesz..androidra van minden szar. :DDD

-

(#215) Norbimeno3 válasza FZsolt15 (#185) üzenetére

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Pont most támadtak meg lvl8-as th-m van az ellenfélnek pedig lvl9, 2milka elixirem volt kb. és ő 300.000-at lopott és elvileg csak 270ezret lehet..... Akkor most hgy is megy ez?!?!

(#216) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Olvastam meg minden de csak rootsokat találtam eg olyat hogy bla bla bla nekem meg nivs azt kedvem megcsinálni :D

(#217) Norbimeno3

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Senkinek nincs kedve jönni? :/ 4 helyünk van még. tele kéne rakni a klánt :) MAGYARHERCEGSÉG

(#218) FZsolt15 válasza Norbimeno3 (#204) üzenetére

FZsolt15
(senior tag)

61-es szint, Magyar Elit 3-ban vagyok.

A videó felvevést megoldhatod úgy, hogy Bluestacks-en játszol és Fraps-sal vagy Afterburner-rel rögzíted.

(#219) Norbimeno3 válasza FZsolt15 (#218) üzenetére

Norbimeno3
(lelkes újonc)

Kedves Zsolt!

Esteleg tudnál nekem segiteni privátban vagy skypon?
Tudom ehhez nem kell magy szaktudás, meg értem hogy Bluestacksel kivetiteném a telfonom képernyőjéta gépre és ezt Frapsel fel venném.
Abba tudnál segiteni hogy nehogy elszurjam? vagy hogy melyikeket érdmes letölteni?

(#220) xenom0rph

xenom0rph
(PH! addikt)

Ha valamelyik profi játékosnak van ideje, megtenné nekem hogy megnézi a városom és megmondja hogy hogyan kéne normálisan elrendeznem? Lvl 5 th-m van. 1-2 cucc kivételével minden maxon.. Vagy mutatna képet, hogy ilyen szinten hogyan kell elrendezve lennie a városnak.
(Magyar clan ii-ben vagyok, ugyanazon a néven mint itt!) :R

halahala

(#221) Ndruu válasza xenom0rph (#220) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Itt nézhetsz magadnak stratégiákat, lehet választani TH szintet, védekező/farmoló/hibrid felállást, stb.

Harrrr!!!!

(#222) bepken

bepken
(PH! addikt)

sziasztok!

~ 2 hete tolom én is, elég addikt gém :) jelenleg 24-es szinten vagyok. haverokkal közös klánban toljuk, igazából eddig semmi komoly.
most épp a town hall fejlesztésére gyűjtögetek (már csak 650k arany hiányzik :DDD )

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#223) V.Stryker

V.Stryker
(PH! nagyúr)

És mikor lesz Ph-s klán? :)

-

(#224) bakesz23

bakesz23
(kvázi-tag)

Sziasztok Én is elkezdtem játszani úgy négy napja most lettem 19es szintű. lenne pár kérdésem Gemeket azon kívül hogy kivágom a fákat meg ilyenek lehet szerezni, van még olyan szabály ha 1250 kupa megvan kapsz 450 gemet? Vannak ilyen taktikák pl hogyan támadjak úgy hogy sikeres legyen egyébkén bakesz a nevem The KillerS a klánunk bárkit várunk aki szeretne jönni szóljon :)

Szerk.: tud valaki aki már nagyon magas szinten van printscreenelni, megmondaná hogy mióta játszik?

[ Szerkesztve ]

"Li-Ion: annyi az aksi amennyit beletöltessz" //Dell Alienware 14x// Trabant jó állapotban kerestetik!!!!

(#225) bepken

bepken
(PH! addikt)

nekem ez a bluestacks megoldás nem akar összejönni....konkrétabban: "hang van kép nincs" effektus áll elő, ahányszor elindítom a játékot :D

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#226) KaiotEch válasza bepken (#225) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Java milyen van telepítve a gépen?

(#227) bepken válasza KaiotEch (#226) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

egész pontosan: (build 1.7.0_45-b18)
ez valóban nem a legfrissebb...szóval akkor lehet, hogy ez lesz a baj (?)

(#228) KaiotEch válasza bepken (#227) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Egy próbát megér. :K

(#229) Domi84 válasza bakesz23 (#224) üzenetére

Domi84
(lelkes újonc)

TH7-nél állok nov 28.óta játszom. és mondhatni elég dinamikusan játszom.

lassan minden ki lesz fejlesztve th7alatt kb 2hét még
nem hinném hogy ennél gyorsabba lehet fejlődni , főleg úgy hogy nem fizetsz be pénzt...
TH7-nél már minden sokba kerül pl egy tesla level 3 1,5milla és 6nap

érdemes youtube-on videókat nézni támadásról illetve védelmekről.

a kupa alatt van egy női fej, arra rámész ott látod a küldetéseket ott tudsz gemet szerezni,
viszont gemet gyűjtögetni kell nem szabad semmire se felhasználni csak munkásra.

(#230) KaiotEch

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Üdv. Nemrég elkezdtem játszani, csak szerintem lassan haladok, mert nincs sok időm rá. Kérdéssem lenne, hogy miért csak 50 falat lehet venni? Miért csak 2 ágyút? Ez édeskevés. :R

(#231) Ndruu válasza KaiotEch (#230) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Adott TH (town hall) szinthez adott mennyiségű védelmi egység (fal, ágyú, torony, stb.) tartozik. Általában egy szinttel feljebb feljesztve a TH-t több védelmi egységet kapsz, de nem érdemes elsietni. Célszerű maximumra fejleszteni ezeket az egységeket, mielőtt belevágsz a TH fejlesztésbe.

Harrrr!!!!

(#232) KaiotEch válasza Ndruu (#231) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Értem köszi hát igen, elég szarul állok, nem is fogom tudni egy ideig fejleszteni. Egyébként van itt olyan guild egyébként, aki bevesz olyan játékost is aki ritkábban játszik? :)

(#233) Ndruu válasza KaiotEch (#232) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Szerintem a legtöbb klánban nem nézik, hogy mennyi időt töltesz a játékkal (ezt egyébként nem is jelzi sehol a játék). Ha felépíted a klán kastélyt, akkor kereshetsz valami olyan klánt, ahová beveszik a kezdőket. Ki szokták írni, hogy mik a feltételek a csatlakozáshoz, például minimum 800 kupa, stb.

Ha már csatlakoztál valahová, akkor az adott és a kapott egységek arányát szokták nézni. Aki túl sokat kér és nem, vagy alig ad vissza egységet, azt ki szokták rakni.

Harrrr!!!!

(#234) anarchic

anarchic
(tag)

Sziasztok!

Hungary BadBoys keres embereket bőven van hely.
Nem szükséges minden nap aktívnak lenned :)
Kupa 800, szabály úgy mondottan nincs de ha kérsz azért adjál vissza kölcsönösen!

in game XMSK

etc..

(#235) nonee válasza Ndruu (#134) üzenetére

nonee
(fanatikus tag)

Szia!hogy sikerült telepítened?nekem xpre nem ment fel..

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#236) nonee

nonee
(fanatikus tag)

Akartam telepítenbi ez az új androidos progit is ,de nem megy ..feltelepítettem és get tick count 64 ddl nem talál..vki használja esetleg ezt a progit?

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#237) Ndruu válasza nonee (#235) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Letöltöttem, telepítettem, futtattam, kész, működik.
A Bluestacks ilyen, nem lehet vele mit tenni. Vagy megy, vagy nem.
Próbálj ki más Android emulátorokat (pl. Windroy), hátha...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#238) qwertyqwerty

qwertyqwerty
(kvázi-tag)

Sziasztok
Csináltunk a barátommal egy jo clant a neve: okosdino
Várjuk a magyarokat szerettel :D

(#239) nonee válasza Ndruu (#237) üzenetére

nonee
(fanatikus tag)

Windroy se megy...

(#240) Ndruu válasza nonee (#239) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Viszonylag modern gép kell ezekhez az emulátorokhoz. Úgy tudom a processzornak támogatnia kell a VT-t, úgyhogy ha valami nagy régi gépen próbálod, akkor talán azért nem megy.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#241) nonee válasza Ndruu (#240) üzenetére

nonee
(fanatikus tag)

Sajnos Inteles gépem van.2.2GZHX2, 2giga memo..nem értem..
Lehet Win 7 kéne a gépre..xp van most.

[ Szerkesztve ]

(#242) nonee

nonee
(fanatikus tag)

Nekem ezt írja ki..
Szerintem operációs rendszer a hiba...vagy vmi kiegészítő..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#243) Dragster72

Dragster72
(újonc)

Sziasztok,

Magyar közösség néven futó klánban vagyok, ha van kedve valakinek csatlakozni jöjjön nyugodtan. Vannak régi tagok, és újak is.

(#244) KaiotEch válasza Dragster72 (#243) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

A clan tagság egyébként milyen plusszokkal jár?

(#245) bepken válasza KaiotEch (#244) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

tudsz kérni támogatást, ezzel védelmét biztosítva a falvad számára

(#246) KaiotEch válasza bepken (#245) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Jól hangzik, de még csak 285 kupám van :)

(#247) bepken válasza KaiotEch (#246) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

a klán tagságot ez nem befolyásolja :) ( ha csak nem ezalapján válogatnak)

csupán egy level 1 clan castle kell hozzá

(#248) Multi13

Multi13
(tag)

Sziasztok

Én tavaly októberben kezdtem el játszani androidon és a lelkesedés azóta is kitart. :DDD Nagyon jó game, így csak ajánlani tudom. Tudom ez itt nem a reklám helyének kell lennie, viszont az elmúlt időszakban tapasztaltam annyit, hogy nem mindegy ki milyen klánba tartozik. Sok klánban nem veszik komolyan a dolgokat, így ezáltal a klánosodás funkciója is elvész..illetve nem azt kell nézni, hogy melyik klánban vannak a legtöbben, mert az nem feltétlen egyelő a minőséggel is (persze akadnak kivételek is). Én jelenleg a Magyar Banditáknál (weboldal - [link]) találtam meg a számításaimat. Jó a csapat, korrekt a hozzáállás és még sorolhatnám...

[ Szerkesztve ]

(#249) KaiotEch válasza bepken (#247) üzenetére

KaiotEch
(PH! nagyúr)

Ami már meg is van. :K Amúgy van vmi jó taktik védekezésre(lvl15, tw lvl3)? Elég sokat csapást kapok mostanság és nem a legjobbak az arányok. :(

Saját védelmemet esetleg lehet tesztelni valahol(nem az ellenség által :D )?

[ Szerkesztve ]

(#250) Ndruu válasza KaiotEch (#249) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Azon a szinten alig vannak lehetőségek, de innen mazsolázhatsz.

A saját védelmedet csak úgy tudod tesztelni, ha más megtámad.

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.