Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz cucka #406 üzenetére

    Persze, hogy nem volt semmi értékes luxury cikk, mivel szomszédok vagyunk, ugyanazok vannak ott is. Probléma viszont, hogy az el nem érhető cuccokat most is cserélem mástól a nagyvilágban (kb. 5-6, tehát 30 happiness eleve külső forrásból jön) és ezzel együtt is éppen pluszban voltam. Na most nehogy már úgy kezdjek el háborúzni, hogy felépítek 6 színházat (HaaS, nem röhögni...), hogy be tudjak venni két várost. Mindegy, a lényeg, hogy elég unalmas 30 kör volt az, mire elmozdult a birodalom a holtpontról (mondjuk közben háborúztam, de mint kiderült eléggé egyoldalú győzelmek voltak ezek).

    Várost lerombolni? Ezt meg sem hallottam. Soha nem teszek ilyet, soha fel sem merült. Egyébként az volt a gáz, hogy egy 15-ös várost mikor elfoglaltam, lefeleződött és mire megnyugodtak a lakosok, elkezdett monumentet építeni. Gondolom kipucolódik elfoglaláskor a város. Szóval értem én a koncepciót, de kicsit túlzásba vitték a dolgot, gyakorlatilag sokkal előrébb lennék, ha soha rá sem nézek az ellenfélre. Egyedül a pontszámom nőtt meg jelentősen a városok és a lélekszám miatt.

    So az eredeti kérdés továbbra is áll, ha megvan minden luxury, ha a korban elérhető boldogságépületek is nagyjából megépültek mindenhol és így is alig vagyok pluszban, akkor ne hódítsak és kész? Na de azért hódítanék, hogy el tudjak mozdulni a holtpontról. Biztos értitek...

    Kultúrára meg ugye a városállamok több ezer éves ignorálása miatt nem gyúrtam érdemben, pedig a civikek között van azért pár értelmes fejlesztés.

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák