Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    Üdv!
    Végre nekem is megy a játék, így nagy lendülettel belekezdek, de lenne egy kérdésem előtte: mennyi hátrányt szenvedek amiatt, ha most elkezdek játszani, és később beruházok a kiegekbe? Sok minden változik a kiegészítőkkel, amit újra meg kell tanulni?

    Kaptam tegnap egy levelet, miszerint:

    By using the codes below you can get up to 75% off a selection of Civilization titles, as well as credit in your GMG account.

    TAREM-XXXXX-XXXXX

    This voucher gets you 33% off Sid Meier's Civilization V: Brave New World, as well as getting 4€ GMG Credit.

    TAREM-XXXXX-XXXXX

    This voucher gets you 50% off Sid Meier's Civilization V: Gods and Kings, as well as getting 4€ GMG Credit.

    TAREM-XXXXX-XXXXX

    This voucher gets you 75% off Sid Meier's Civilization IV Complete, as well as getting 1€ GMG Credit.

    A kódokat módosítottam, mivel nem tudom, hogy egyedi-e, vagy mindenikek ugyanazt küldték ki, és korlátlanul felhasználható.

    Ezzel kapcsolatban az érdekelne, hogy szoktak nagyobb akciók lenni? Sajnos nem állok anyagilag topon, de kihasználnám, ha nem szokás jobb akciót kiadni.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák