Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Nordic #425 üzenetére

    Lehet én vagyok régimódi, de olyan Civ, hogy soha nincs csak next turn-next turn, hanem mindig van valami tennivaló kettő volt: az egyik az első Civ, a másik meg a CTP.

    És olyan Civ is csak kettő volt, ami tovább merte gondolni az emberiség történelmét a távoli jövőbe: az egyik a CTP, a másik meg a CTP2. Amikor eszembe jutnak mindig visszasírom az űrben lévő és víz alatti városokat, meg azt a buta kereskedelmet, amit ott már kitaláltak és működött és lehetett követni az útvonalakat, amint behálózzák a világot...

    Szerk: cucka észrevételei több ponton is jogosnak tűnnek, bár nekem sikerült barátokat szereznem hosszabb távra is némi segítséggel, meg ugyanúgy elveszíteni is őket, amikor nem segítettem nekik, amikor megszorultak.

    Amúgy én is pont a kulturális győzelemre készülök a következő játékomban, de úgy olvastam, hódítani attól még szabad, mivel a puppet városok nem növelik a feltételeket. Persze arról a városról utána le van a gond és nem szól bele a next turn nyomogatásba...

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák