Hirdetés

Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    válasz shev7 #3279 üzenetére

    Szinvonalas szolgáltatás az ott kezdődne ha minden alkalmazásnál max letöltés menne legaláb!
    10 mb netet nem skypezásra veszek meg szerintem mások se...!
    Igy elvárható ,hogy ilyen alkalmazásoknál is müködjön rendesen a net akár illegális akár nem a dolog!
    Upc-vel is az a baj mint a t online-al! Csinálja a sok idiote kis betüs szövegeit a szerzödésekbe,és nem fogja fel ,hogy az elégededt vásárló nem a kisbetüktől fog jönni!...
    Szal egy kis áldozatott is kéne nyújtani a nagy sikerhez nem csak biztosan gázatt :(
    Eddig azt hittem max külföldi ping problémák lesznek chellonál-nál game közbe!( de ahogy hallom fejlesztés ügyileg erre is tójnak magasról) Ha csak ez lenne nemszólnék ,de hogy már letöltésbe is...( igy akkor elég marketing szaga van 10 mbites dolognak)

    Nah szal még leülöm az 1 évet,és talán közbe megemberelik picit a rendszert!
    Ha nem vissza adsl datanet! Ott annyival volt jobb ,hogy nem a userek ellen küztek ,és nem kisbetükel kiskapuztak ,hogy minden hülyeségükért a felhasználó fellelősége legyen..
    És nemvolt torrent probléma meg ping problémák se! Viszont nem 10 mb :)
    Ezért vagyok kiakadva ,mert pont ami lényeges ekkora sebbeségnél pont azt cseszik el :(




    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

Aktív témák