Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atuci

    senior tag

    válasz Lazsnak #269 üzenetére

    Nos az epia lapok a kis fogyasztásukról és kicsi méretükről híresek, de sajna komolyabb számítási teljesítményre, értsd játék, nem használhatók, kb egyenértékűek a hasonló MHz-es celeron vagy duron procikkal, de inkább gyengébbek. Viszont hardveresen támogatják az mpeg2 lejátszást, vagyis egy via 500 MHz procival is simán meg y advd nézés.

    Mo-i beszerzésükre javaslom a használtpiacot, vagy az www.mscbp.hu honlapot, ott az árlista, pc -s termékek között keresd. Ez a honlap sok lehetőséget is kínál touchscreenhez is, de ennél olcsóbban kijössz az ebay-en, még postával együtt is olcsóbb. A gari meg eu-n belül megoldható, csak kicsit macerásabb mint visszavinni a boltba. De ez rajtad áll. Az általad linkelt cuccok is jók, csak számomra drágák, én olcsóbban tudom beszerezni a cuccot, de vállalom a külföldi garanciát (egy kicsit kockázatosabb).

    szerk:

    félreérthető lett, nem én áruloma cuccokat, csak én nem félek a külfödi gariztatástól. Kint nem olyan gáz a helyzet, mint itthon :).




    [Szerkesztve]

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Új hozzászólás Aktív témák