Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeViL-X.

    tag

    Azért egy komolyabb kihagyás után talán elmegy..
    Sajnos volt betegség, munkahely elvesztése, költözés.. De a lényeg...
    Újra megy a game.. :))
    Egy kis sniper gameplay a fanatikusoknak! :B

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz SH4D0W2011 #3492 üzenetére

    Éjszakás héten a gépet sem kapcsolom be :D Minek?
    Aki akkor vette meg a játékot az is ledarál.. Szóval...
    A videó felvételek 100%-a minimum 4 óra non stop játékból származnak :DDD

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz b. #3494 üzenetére

    Szia.. Yeeees én vagyok :D Milyen kicsi a világ :D
    Qtya72:
    Elég gyötrelmesek voltak az első próbálkozások :DDD

    Nem szoktam használni. távolra már nem megy "szépen"...

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Qtya72 #3500 üzenetére

    Aztaaaa.. Nem akartam említeni mert a "szar" hostnak tulajdonítottam a "csak besebzést" háromszor egymás után.. Mondom mi a fingpárlat ez?? Úgy hogy hagytam is a fenébe és váltottam fegyót.. De akkor van benne valami.. 5-ből 4-szer csak sebzett és le is lőttek.. Érdekes

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Laby #3506 üzenetére

    Legokádékabb?? :DD :DD De jót nevettem.. :D 16 év 99%-ban csak fps játék a hátam mögött után jót derülök most ezen! Mivel az összes COD-ban eljátszottam ezt. Bár igazán komolyan csak az elmúlt egy másfél évben kezdett foglalkoztatni! Mivel az igazi reflex és technikai rálátást az ilyen megmozdulások adják.. Szívesen megnéznék tőled egy sniper nucleárt ha akkora mesterlövész rajongó vagy! Pluszban idebiggyesztek egy képet ami 22 oldalon keresztül ismétlődik, hogy mennyien nem tudnak különbséget tenni hozzáértés és cheat között!! (Kérésre tippre akár külön képet is) PL:15. kép!
    Szóval veled ellentétben én tanulok ezekből nem rinyálok.. De hogy a legnagyobbakat idézzem és a kedvenceim: Nate!!! OpTic Pamaj!!!
    Nate a király amúgy!! Háromszor több nucleárt lövök mióta nézem a videóit!!

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz b. #3509 üzenetére

    Igen. Mivel kérésre kértek olyat tőle hogy ne a tökéletes videókat tegye csak fel PL: nuclear stb... És ez pont ilyan volt! célpont layer-t nem használ, mint ahogy én sem.. Elsőre jónak tűnik, de egy kis idő után már zavaró!!!
    Nézz tőle több videót.. :K Nem fogsz csalódni.. Nem hogy ügyes!! Kegyetlen! :)

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz juve600 #3515 üzenetére

    Azt hogy honnét lehet tudni néha elég nehéz egy átlag játékosnak megítélni főleg egy olyannak aki csak néha vagy épp hétvégén akar kicsit játszani esetleg egy szintet lépni...
    Természetes a fejen kopogó AIMbotot most tegyük félre!
    Volt szerencsém akkor és abban az időben az alapokat letenni mikor még a számítógép nagyon nagy luxus volt 1999-2000.. És ez kimarad az emberek 90%-95%-nak. Mármint az alapok elsajátítása!Ha ez kimarad sajnos minden tekintetben rosszul fog fejlődni és leragad egy ponton!
    Visszatérve a mostani kezdőkre: Megvan a gép menjünk multizni az a jó címszóval. Se a technikai rálátás se az egér teljes terjedelmében való birtoklása a kéznek, a reflexek kialakulása az UAV ismerete stb..
    Vegyük alapul akkor én hogy kezdtem. Unreal Tournament 99. (Majdnem a legnehezebb szinten) Nem tudnám pontosan megmondani, mivel olyan 10 nehézségi szint van a játékban!
    4 hónapba tellett végigvinnem! Nem tudtad a gépnek írni hogy te csaló! Te cheater stb... A lényeg, hogy elsőnek a kézmozdulatok tekintetében volt jelentős a javulás.
    Folyamatosan akár 3-8 másodpercig a célon kellett tartani a fegyvert vagy meghaltál! Hozzá teszem ha most kezdenék el játszani keresve se találnának olyan szar játékost mint amilyen én voltam!
    Aztán jöttek a következő UT részek! A nehézségi szintet hagytam. Soha nem vettem vissza! Egyre gyorsabban váltottam fegyvert. Használtam más kiegészítőket a játékban!
    Ekkor következett be a újjak fejlődése a billentyűzeten! És így tovább.. Nem szeretném befejezni mivel ha egyszer eljutunk odáig hogy elindítsuk a youtube csatornánkat ahol kifejezetten ezzel
    szeretnénk foglalkozni, hogy ha nem vagy egy őstehetség mint ahogy én sem voltam, hogy vehetnéd fel a versenyt a profikkal vagy a 3-4-5-ös kd-val rendelkező emberkékkel akik úgy születtek
    mint a haverom is hogy bement COD4-be pár nap és szerver első! Minden féle cheat meg szaros programok nélkül!
    Amit találtunk videót ezzel kapcsolatban azt sajnos sírva néztük végig!
    Plusz a tetejébe itt jön képbe Laby-val való nézeteltérésem! Ő most teljesen azt hiszi hogy ez egy játékstílus vagy egy játékmód amit ő kifejezetten utál! Pedig nem! Itt nyer értelmet az a sok
    maszlag amit leírtam az elején! Természetesen elnézést kérek tőle! Nem személyeskedni akartam! Csak ez is egy jó példa arra amiről beszélek! Én nem úgy megyek be játszani,
    hogy "le"quickscope-ozok mindenkit! Az lehetetlen! Az ellenség minél rövidebb idő alatt való ki iktatása.. A videómban nagyon sok lövés nem is quickscope.. Csak gyors a célzás! Vagyis ha minél kevesebb
    idő telik el az ellenség észrevétele közt és a célzás között majd találat az jó út a fejlődésre! Szóval Laby-nek
    miszerint, hogy itt milyen undorító ez a játékstílus nem értek vele egyet! Én ezt tudásnak rálátásnak és ügyességnek titulálom! Mivel aki így meg tudott tanulni célozni és mozogni, az iszonyat jó
    statokat tud elérni! Én csak összevágtam egy videót ahol bejöttek ezek a tényezők!!!!!
    De hogy ne csak a vakvilágba BESZÉLJEK és "hogy a csak itt" értelmetlen legyen!! Pár példa akik mesterien csinálják és kis piskóta vagyok "ezekhez képest"
    Ezeket találtam hirtelen, 5 perc alatt a kedvenceim közt! Nem egyszer találkoztam ilyen "akcióhősökkel" játékokban!
    COD4 verseny!
    Bo2
    Bo3
    MW3
    Bocs a regényért. :DDD Nem teszem "OF"-ba mivel ez nem is csak ide tartozik hanem az összes játékba!
    DE legalább a cheaterekben egyetértünk :K A játék most teljesen játszható. Én 2-3 NAPONTA TALÁLKOZOK EGYEL-KETTŐVEL! Persze ez játék módtól és lobbytól változhat. :K

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz KaitouP #3539 üzenetére

    Az a baj, hogy a videókban nem egyszerűen felrántom a fegyvert vagyis quickscope-olok van!
    Mint ahogy láthattad a részeket mindenhol jelen van! Az-az érdekes hogy míg a külföldi oldalakon remegnek az emberek ennek az elsajátítására itt úgy látszik eléggé utálják Magyarországon! Olvasom és érdeklődök ez iránt! Több mint 10 éve játszom szinte csak COD-ot! Irdatlan nagy tehetség kell hozzá. Nem fogják offolni mivel
    nem egy "bug" vagy jelentéktelen hozzáértésről van szó... Még ha pár embernek is összejön csak párszor egy-két játékban azzal nem megy semmire.. Leírtam és leírom még egyszer. Ehhez vagy nagyon sok tanulás vagy tehetség kell! Ez mindig is jelen volt csak egyre több az érdeklődő a sniper iránt. Kisebb nagyobb sikerrel!
    Milyen érdekes hogy ha assault-al mennek az a baj.. Ha smg-ven az a baj!
    b.:
    Tudom hogy átalakították a BO3-as snipert.. De pont most lőtted le a poént.. A jó játékosoknak teljesen mindegy, hogy eszik vagy isszák az átalakítást! BO3 átalakítás után 3:40-től!!!! Ha közel harcról lett volna szó ő is alkalmazza biztos vagyok benne!
    A WWII-t is átalakították!! Jelenleg pont olyan mint a BO3!!! Kb 15-20%-al csökkent a fegyver felrántási ideje, és a pontosság mivel észre vettem!
    De semmit nem ér ha 95-ös FOV-al használod ugyan úgy gyorsnak "tűnik" a játék!
    Bementem most éjjel 5 meccsre éjjel 1-kor. Kettőnél 2-2-es felállásban vagy 2-3-saban nyomtuk ezért kiléptem a folytonos keresgélés miatt!! Ennél jobban nem fogják lecsökkenteni az 100%!

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    Hát ha sokan nem is szeretik de a nyúl hozott egy sniperes V2 rocket-et :DDD
    Annyira csaltam hogy az nem igaz :D :D

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    Múltkor szó esett a "cheaterekről".. Ki mi alapján dönti el, hogy csal az illető vagy nem? Tényleg érdekelne!
    Jelen esetben a sima WH-t vegyük alapul ne az aimbotot! (Bár ahogy észre vettem sokan azt se tudják megkülönböztetni)
    Több mint 10 éves viszonylatba az a meglátásom, hogy 85-95%-k rinyálás a maradék a tényleges csalás!
    Főleg "friss" játékoknál amivel még foglalkoznak! Ezt úgy értem, hogy MW3-azni már nem mennék be!
    Bár kivételt képez nálam a "BO" sorozat ami eszméletlen jól van védve! Mondjuk ennek a játéknak megjelenéskor tényleg kaotikus volt a védelme!
    Volt szerencsém tegnap a kőkemény magyar idiotizmussal találkozni...... Megint! (Sajnos a túl sokadik alkalommal) De most megörökítettem!
    Félre értés ne essék, nekem hízik a májam ezektől, mivel ha valamit jól csinálsz egyre többen utálnak, és ez itt tökéletesen igaz!
    Nagyon sokszor azért vesznek még mindig cheatet mert nem tudják meg ítélni ezeket a tényezőket.. Rengeteg
    alkalommal jártam/jártunk úgy (10 év alatt) hogy bekapcsolja a kedves illető a cheatet mert mi is csalunk állítása szerint! Na bravo!! :((( :((( :W
    Természetesen képes vagyok lesüllyedni a bolondok szintjére és írni a hülyeséget ha muszáj mint ahogy látszik a VIDEOBAN vagy a képen :D
    (A visításért és egyéb kuláért sry de lenyomtam egy éjszakás hetet)
    Várom a válaszokat és az észrevételeket chaterekkel kapcsolatban!

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz b. #3664 üzenetére

    Úr isten.. Nagy respect ha mindent megcsinálsz diamondra!! :Y :R Én csak a sniperrel "szenvedtem" :D
    Visszatérve igen erről beszélek! Idegesítő.. Tele írt falak. Bemagyarázott hülyeség vagy hozzá nem értés, lehet válogatni melyik. Családtagok "szapulása" .. Elvont figyelem akár másoknak is. Senki nem játszhat jól csak és kizárólag 5-18-as statokat lehet lőni stb..
    Megjegyzem hogy mióta multizok a Magyar az egyik legkevesebbet csaláson kapott nép az én szemszögemből... De ezzel egy időben a legkisebb teljesítményt nyújtó is!
    Egységesen gyűlölöm én is a valós cheatereket.. A játékos társadalom legalját képviselik!
    Jól írtad.. Tudunk egy színvonalt felmutatni sokszor! Pfffff

    Bennyboy: Uhhhh hallod köszi az infót :D Meg se néztem hogy ki lehet kapcsolni :DDD
    Azt hiszem élek a lehetőséggel :R

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz SharpSA #3672 üzenetére

    Jelen esetben (videóban) a kar98 típusból a torpedó változat. Relatíve már nem is gyors.. Egy frissítés alkalmával eléggé lecsökkentették ennek a sebességét. Múltkor szó esett erről itt, hogy 95-ös FOV-al ennek ellenére még gyorsnak tűnik/tűnhet ahogy én is használom! Bár kismillió gyakorlással legyen jelen esetben az M1902-es sniper is brutál ha megtanulnak vele bánni!
    Nagyon sok energiát és figyelmet felemészt a folyamatos "felrántogatás" de így csökkenthető az idő amíg belesasolunk a távcsőbe!

    Laby: Köszönöm a válaszod.. Eddig ez a legjobb. Persze ha úgy van ahogy írtad! Sajnos nagyon sokszor használok úgy mond "feltételezett" lövéseket.. Olyan falakon vagy fa ajtón amik nagyon sok multizással kitapasztalhatók, hogy átlőhetőek!!.. És kb:15 lövésből egyszer be is adja.. Akkor megint csak nem lehet bemagyarázni senkinek, hogy nem vagy csaló..
    Pont most néztem egy Xboxos multit.. Természetesen nem csalt senki és 5 percen keresztül ordították hogy cheater! Szerintem ez már egy népbetegség..

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Laby #3680 üzenetére

    Uhhh de jól megfogalmaztad.. Így van! Tökéletes egyet értek :R
    Egy helyen gubbaszt meg se mozdul egész játék alatt bemész vagy beugrasz és te vagy a csaló úgy hogy lősz, és felfoghatatlan, hogy tudtad hol van :DDD
    Amúgy 95%-ban a legtöbb cheater szánalmasan rossz játékos is.. Már a mozgásából meg tudom mondani legtöbbször, hogy ez egy retek :DD El se tudja "titkolni" hogy nem csal..
    De a következő kérdező legalább ma kérdezett a videó alatt és egy nagyon fontos dolgot!
    Amit még nagyon sokan összekevernek és sokszor találkozok még mindig az aimbot jelzővel.. Ami legtöbbször a gyorsaság fejlődésének a hiánya miatt alakulhat ki! Megosztom veletek! A linkeket is!
    Az itt egy videó tőle
    Reakció idő mérése
    Az én reakció időm ébredés után

    És csináltam egyet most mielőtt már felébredtem agyilag és bemennék játszani

    Bár ez nem a játék lereagálása tervezték még is sok minden levonható belőle! Már csak azért is mert havernak elküldtem és ő képtelen vo lt akár 300 ms alá is bemenni..

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Bib #3696 üzenetére

    Természetesen a kempelés szót kis iróniának szántam... De ha megnézted a videóban a ball felső sarokban a térképet akkor láthattad, hogy a csapattársaim szinte egész meccs alatt hátul voltak alig vagy egyáltalán nem jöttek oda ahol én voltam max csak a vége fele! Nem megyek oda ahol nincs senki.. Ezért a spawn pont se fordul úgy! Ez lenne az egyik legfontosabb észrevétel a játékban.. UAV nélkül is "kitalálni" merre van az ellenség! És azért ne felejtsük el hogy sniperrel mentem.. Mit ne mondjak nem egy "rássolós" fegyó! Nekem másfél másodpercig csak egy lövésem van! Plusz mindenkinek szíve joga emlékezni honnan lőtték le! Azt hiszem "szaladtam" eleget a játékban :D De úgy megjegyzem.. Azt én se szeretem ha PL: LMG-vel spawn mellé befekszik valaki.. :K
    Plusz lőttem már olyan V2-t ahol háromszor megkerültem a mapot... Majd akkor veszek fel olyat is! :P
    A mozgásom mindig az ellenségtől és a csapattársaimtól függ......

    A többieknek köszönöm :)

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Bib #3700 üzenetére

    Így van egyetértek :K Ott már nem csak sima öldöklés hanem feladat is van! Persze a videó sem ennek készült. 40-50 kill közt akartam lőni hogy lecsalózzanak szokás szerint de mikor felvillant a 15-ös medál úgy döntöttem hogy rámegyek megint a rakétára.. Így viszont maradt a 8-as forgási alakzat...

    WaterWave: Ugyan így voltam én is :D Ezért nem szerettem az elején a gémet! Sőt a két legocsmányabb mapnak tartottam a gusztávot meg a hajóst :DDD
    Szebben se fogalmazhattam volna :K
    Mondjuk ez a szokás átka.. Kijön egy új COD mindig van benne valami ami nem tetszik.. De sajnos alkalmazkodni kell... :U

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    Egyszer már régebben írtam ide ezzel kapcsolatban.. De mivel a napokban kimaxoltam a játékot, így nemsokára megyek a következőre COD-ra "IS" és itt hagyok egy kisebb megjegyzést..
    ( A multit 99,9%-ban sima TDM-ben játszottam és cirka 1350 órára volt szükség)
    A játékot a legtöbb esetben ha volt idő 3-7 órában játszottam/játszottuk!
    Tény, hogy csalók mindig is voltak és lesznek is a PC-s platformon.. A legnagyobb probléma a megítélés! 40-45.000 órám van "csak" a külöböző COD-okban.(X-fire-es időt is beleszámítva) Szóval van némi rálátásom!
    A véleményem, hogy a játékosok kb 70-75%-a nem tudja megítélni, hogy ki csal és ki nem! Az elmúlt 1 hetet veszem alapul akkor kb: 5-6 WH-s 1 aimbotos volt.. . (Ezt napi egy csíterrel lehet számolni és minimum 4 óra maximum 7 óra játék idővel, a mi esetünkben)
    A MI JÁTÉKUNKRA PEDIG KB: 80-100 CHEATEREZÉS JUTOTT JÁTÉKBAN!!!!!! Kicsit elgondolkodtató szerintem!! Szóval, hogy a játék játszhatatlan az kicsit nonszensz!!! Plusz az elmúlt 1 hétben volt szerencsénk egyre több magyarra is összefutni.. Mondanom sem kell, hogy a K.anyuka meg a
    cheater F...fejen kívül más nem volt! Ide írnék pár nevet, de azok már menthetetlenül idióták a játékhoz.. Szóval hagyjuk!
    Pár esetben jártunk már úgy, hogy a kedves illető azért használt Cheatet mert az ő szent meggyőződése az volt, hogy mi is csalunk..
    A képlet nagyon egyszerű! Report!! Mint steamen mint játékon belül.. Játékon belül pedig nem egyszer! Aztán kilép és új lobbyt keresni!! (Mondjuk ez a kevés játékosszám miatt már kicsit nehézkes, mert sokszor ugyan oda dob vissza!)
    Persze, hogy jobb lenne ha zéró csaló lenne.. Úgy rohadjon ki az össze ahogy van!! DE az én esetemben képtelen vagyok a konzolos irányításra! Másfél évig volt, de hiába! Pénzkidobás volt!
    Egyszerűen anatómiailag képtelen vagyok azokat a manővereket végrehajtani konzol joystickon mint pc-n! Hiába tudom mikor hol és hogy, kell célozni, lőni, ugrni, hasalni.. Nem tudom megcsinálni, úgy ahogy pc-n! Ezt azért írtam (jegyeztem meg) mert jönnek a hülye hozzászólások,
    hogy vegyél konzolt! Kösz nem!! Inkább elviselem azt a pár idiótát! Van olyan játék ami állítólag tényleg menthetetlen PL: Cs:GO! Csak azt pont leszarom!
    Ja igen. Akkor a példákról. Már régebben osztottam meg itt egyet kettőt!
    Reflex multiplayer
    Normál videó (Bocs a szövegért)
    Haverom kérésérre pedig fel fogom pörgetni a csatornát amint bekötik az új netet idővel. A jelenlegi úgy szar ahogy van! 16/2-es és rohadtul laggolok! Eddig csak brahiból egymásnak, vagy magamnak készültek, soha nem érdekelt, de spanom azt mondta tudok játszani :D
    A steam profilom ha valaki szeret olvasgatni idióta noob hozzászólásokat!
    (18 éve játszom)

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz sanya53 #4397 üzenetére

    Látod? Pont most lőtted le a poént! Igen, ennyi hozzá nem értő játékos van a világon! És ez még csak a legalját súrolja.. Vagy 30 profilt tudnék küldeni akiknek így néz ki, de azok még
    nálam is rosszabbak, és pont ezért írtam amit írtam! Bár nekik szerintem már főállásban a streamelés
    az életük! Gondolom én a több százezres youtube feliratkozóval! Én megtanultam játszani! Nekem szórakozás a játék, nem nyűg és minden lobbyba csaló pffff
    Azért nincs vac bannom, mert a büdös életben nem csaltam, és azért örülök, hogy nem a hozzá nem értők osztogatják! De nem válaszolok a kérdésedre, miszerint neked miért nem írják?
    Nem személyeskedni jöttem ide!
    Laby és Bennyboy.
    Jelenleg ilyen videók voltak fent! Kb 2 éve próbálgatom a snipert..
    Úgy ahogy megyeget. Ha PPSH-val lőttem a V2-t, vagy a Volkssturmgewehr közül a defiance-el... Teljesen mindegy! Mindegyik noob fegyver. Aimbot vagy WH! Persze elfogadom a kritikát mint ahogy
    cinkelést is.. Egyszer próbáljátok ki! Ha azt hiszitek olyan könnyű vagy ha azt gondoljátok, hogy direkt csinálja valaki! Azt az alkalom szüli és 99%-ban csak közelre hatásos!
    Ennyi erővel Én meg kivetetném a tüzes shotgunt vagy kikickeltetném aki LMG-vel kempel! Hatalmas technikai tudás szükséges hozzá! Egyetlen egyszer vettem fel a földről egy shotit egész játékban!
    Célzás nélkül szarrá lőttem vele mindenkit! Mekkora tudás kell hozzá xDD! De nem is erről szólt az írás, és nem ezt beszéltük! A csalókról volt szó, ha jól emlékszem!Úgy, hogy beverem a kávémat és szerzek is még
    pár hozzászólást a profilomra a noob-októl... :DDD :DDD :DDD :DDD

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz Laby #4401 üzenetére

    Ha a nagyképűnek és arrogánsnak gondolod az igazságot, hát legyen! Az vagyok! Én legalább felvállaltam , hogy elmagyarázzam kicsit az ellenkezőjét a témával kapcsolatban! Mint ahogy leírtam, hogy nem mellveregetésre jöttem ide. De ha jobb a nem valós adatokat megbeszélni, hát legyen! :C
    (Akinek nincs humorérzéke, azt meg tudom sajnálni) :R

    Folyton folyvást változunk...

  • DeViL-X.

    tag

    válasz steele80 #4403 üzenetére

    Jó oké.. Az atmoszféra tény, hogy erős volt. De ha érzem a "lázadás" szagát ugyan azt adom vissza! Se többet se kevesebbet! Minden másban tény, hogy igazd van! Tisztában vagyok vele!
    12 év k. anyázás azért kihozott pár nem várt reakciót belőlem mióta multizok, és nap mint nap tapasztalok! Simán le lehet játszani 1-3 órát csaló találkozása nélkül! És ha jön... Hát amit írtam.. Én lépek! Nem
    vagyok hajlandó játszani vele!
    sanya53: Neked is igazad van, és ide ugyan úgy illik az előbb leírt szöveg! Plusz! Sajnos megint csak sokan nincsenek tisztában még csak a "csít" fogalmával sem! Ez itt a probléma! És nem tudom
    hangoztatni eléggé! SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM CSALTAM! Le kell fektetni az alapköveket! Azt pedig, hogy kinek böki a szemét amíg olyat tudsz csinálni amit más nem... Hát akkor vagy a legjobb!
    A "csítek" ezek:
    Csít1 (1:25-től)
    Csít2
    Csít3
    csak pár darab... Mert hát sajnálatos módon a shadowplay azt is felveszi ám! Ezért árulom el milyen "csítet" használok!!!!
    A neve: Tudás! Ez az a "csít" amit soha nem bannolnak ki és soha nem vesznek el tőled!
    Ezt ha egyszer megszerzitek végleg veletek maradnak! Nem nagyképűség, hanem igazság! Nem tudom szebben fogalmazni!
    Eléggé nagyra is hízott a májam, hogy csalónak gondoltok a videók alapján! Ez valami elmondhatatlanul nagyon jó érzés! Elértem egy szintet! Meg is próbálom az e-sportot most már ezek után szerintem!
    Bennyboy:
    Nem értem az "ebben a játékban is van lehetőséged erre" célzást! Az összes COD-ban van quick scope csak az idő elteltével egyre nagyobb népszerüségnek örvend!!!
    BerserkGuts : A simán lekaszálsz 4-5 embert pont a beszélt dolog témája! Sajnos! Mert hát van egy pár olyan nap mikor zéró csíter, és kajabálnak minden egyes játékban, hogy csaló!
    Ha nem nekem, akkor másnak! Persze az sem csal! Akkor mi van? És pont az a baj, hogy egyfeszt beszólnak. Saját maguknak rontják el a játékot és másnak! Ha benne vagyok már egy 4 órás "gémben"
    a teleírt baromság a monitoron ki tud zökkenteni a koncentrálásból!! És pont ez volt az alaptéma! Ki csal és ki nem?!
    lancellott: Igen rémlik!! Csak nem te vagy??
    Aztán végszóként: Úgy volt, hogy jó pár mega hard core PC játékos gameplaye-ét iderakom de felesleges! Mivel az enyém láttán is csíter vagyok xDD
    Úgy, hogy ezt az egyet! Ő egy tizenéves konzolos csávó! Jahhh sniperrel! Elszégyellném a pofám, ha több éves játék után ez a csávó konzolon többet tudna mint én PC-n!
    JAHHHHHH DE SANYA53!!! AZ ÍRÁS KÖZBE MI PATTANT KI A FEJEMBŐL!!
    BESZARSZ!!!
    Feldobok 200.000FT-ot! Felkeressük az egyik legnagyob youtube-ert.. Akik adják a független PC-t, a független steam profillal.. Hogy zéró beleszólás legyen, és senki ne tudja ki játszik az adott
    karakterrel! (PERSZE AZ EGÉSZET KÖZVETÍTIK) Itt a nagy lehetőség! Nem, hogy lebuktathatsz egy cheatert, és röhöghetsz rajta, de még bezsebelhetsz 200 rugót!!!
    Persze ha én nyerek, én nem kérek semmi mást, csak, hogy belemond a kamerába több százezer ember előtt, hogy egy NOOB FING vagy! Naaaaa mit szólsz??? Itt a lehetőség!!!!!! Semmi veszteni valód nincs!!! Én egy cheater vagyok ahogy mondtad!
    Vagy te, vagy én írok nekik,hogy levezessék! A költségvetést is állom! (8 éve élek Németbe, nem para) Én a WeAreTheVR-ra gondoltam elsősorban! Kurva korrektek! Az arcodat se kell muatnod, csak ha nyernék!
    De ugye ez persze ki van csukva, mivel cheater vagyok!
    Az én elvárásaim:Egy ASUS ROG SWIFT PG278QR 165 Hz-s monitor ( Mivel a 60Hz monitor nem tudja lekövetni a mozgásomat és "csúszik" nekem) De ezt én biztosítom mivel ezt használom, persze ez is lehet független. Nehogy már a monitorba legyen a csít! xDD
    A másik egy: STEELSERIES Rival 600 ---- 8gr pótsúllyal. Jelenleg ezeket használom! Másfél óra bemelegítést kérek és, ha 3 és fél óra alatt nem csítereznek le akkor te nyerté 200 rugót!!!
    Na mi legyen???? A magyarországi internettel még cifrább dolgokat is meg tudnék csinálni!! Istenem! 1ms ping! Egy lövéstől fekszik mindenki! Nem, hogy 60-100!!
    Naaaaaaaa??????

    Folyton folyvást változunk...

Új hozzászólás Aktív témák