Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz laceszgamer #19 üzenetére

    Annyi akcióval, mint a II. világháborús CoD részekben van, simán lehet I. világháborúsat is csinálni. Nem csak lövészárkos egymásra lődözés volt benne. Voltak tankok, repülők, a háború eleve villámháborúnak indult, és az elején nem ásták be magukat a szemben álló felek. Az Alpokban meg megint másfajta hadszíntér volt.
    És a Verdun-i csatát is lehetne ügyesen használni, a normandiai partraszállás is nagyon jó volt minden játékban. Ami tény, hogy kevés féle automata fegyver létezett célzásrásegítővel abban az időben, és azok is kivétel nélkül állványról bevethetőek, a gyalogságnak nem állt még rendelkezésére kompakt méretű kézi automata fegyver. Egyjátékos módban nagyon jó, újszerű élmény lehetne. Tény, őrülten rohangálós multi lehetőséget nem látok benne, de nem unják még ugyanazt évről évre a kisgyerekek?

    De mehetünk Koreába vagy Vietnamba is, ott már volt minden, bár gyerekeknek az se való, mert ott is háborúsdit kéne játszani, nem csak majomkodni a hight-tech csúzlikkal.

    Persze nem ragaszkodok én ahhoz, hogy a Call of Duty legyen ilyen, úgy is jó, ha valaki készít ilyen színvonalú játékot a fenti háborús témákban, de erre sincs túl sok vállalkozó kedvű fejlesztő.

    Az átlag játékos szerintem a II. világháború történéseivel sincs tisztában, túlbecsülöd őket. Az európai hadszínteret, meg a saját hazájuk dolgait még tudják, de hogy mi volt Afrikában, azt nem. Az amerikai tinik meg kb. semmit se, mert messze volt a háború.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz falijja #24 üzenetére

    Ahhoz nem kell kiadni, elég DLC-ként kiadni. Az úgyse izgat engem, ha multira DLC áradat van. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák