Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz F e Z o #3976 üzenetére

    Az nem kp, valahol lvl35 körül kapod meg, ilyen válltámaszos automata, rövid sorozatokat lő, nekem nagyon tetszik, gyakran át is váltok rá a főfegyóról amikor a főfegyón lévő radar szerint van időm az átváltásra, mert az olyan hogy ha rendesen célzol vele, akkor egy sorozat elég, így egy klikkel szeded le, lehet vele pörögni

    (#3991) D1Rect

    Várd meg az enyémet ha nem sürgős, ha nem lesz lean a nagy patch-ben amit még megvárok, akkor én odaadom neked 7k-ért, a steam-en meg tudod változtatni a nevet, jelszót, erről nem küld e-mail-t, de ha az megnyugtat a freemail címet is nekedadom amivel regeltem a steam-re azt is magadévá teheted megváltoztatva a jelszavát mielőtt a steam-en átírod a jelszót, aztán ha megváltoztattál mindent és meggyőződtél róla hogy azt a mail-ből sem tudhatom, akkor majd visszaadod a freemail címet úgy hogy itt priviben megírod a jelszavát, ha meg a steam-es jelszót nem ismerem nem fogok tudni multizni vele hiába ismerem az eredeti key-t, mivel nem fogok tudni belépni a steam-be, így kvázi a tiéd lett a játék. A multiban meg újat lehet kezdeni lvl70 után, így az sincs hogy megfosztalak a fejlődés örömétől, 100%-os a gém :K

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák