Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Proky

    senior tag

    válasz Undoroid #22285 üzenetére

    Barátom rossz dologgal találtál meg, nem az zavar ahogy írtad "állandóan lelőnek" mert ez nem igaz, különben nem olyan lett volna a statom amilyen (jó pár emberrel játszottam innen, nem nagyképűség, de nem hiszem hogy nagyon lehúznának....) Engem az zavar hogy minden új FPS részben konzol klón, ugye ott kell pár segítség hogy elvezhető legyen, illetve minden olyan játékos is tudjon párat ölni aki a COD2-ben 1-57 statot tudott volna csak felmutatni.... Van még egy ellentmondásos is, 18-as korhatáros játékot minél több kis 10 éves tudjon "játszani"

    A játékosokat nem minősítem, bár soha nem fogom megérteni hogy akinek nem megy csak így a játék, az miért játszik vele, viszont a k@cs@g IW barabones mintára pld. berakhatott volna "antilama" címszóval olyan modokat hogy ezek a sz@rok nincsenek benne, garantáltan nem lenne benne noob pár kivétellel... Nem lett volna kivitelezhetetlen. Kedvencem amikor a legprecízebb csapatjátékban, HC SD-ben a kis csótány szokásos GL-el kezd..... Te meg próbálj meg csapatban normálisan játszani. :)

Új hozzászólás Aktív témák