Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imooo

    csendes tag

    válasz Tsunami73 #11186 üzenetére

    Nem szerettem volna smemit se írni,mivel előbb kértek meg midnekit,hogy hadjuk abba....de mivel te kezdted el megitn tőlemm...nos nyilván azért voltál olyan ideges,mert 1szer nem tudtatok onnan az MG elől kilőni.....mivel nem láttam semmit se a füstben lőttem össze vissza és húztam szépen az egeret...amikor adta a jelző akkor lőttem azt a helyet,néha így is kell gamelni...nah szóval igen az 5perces köridőből kb 2,5-et ott ültem,mikor már nem jött senki se és mondjuk csak 2-3emeber volt el indultam és megöltem őket....(mert nem csak azzal ment...mivel csapaptárs voltál párszor láthattál utolsónak hozni MG nélkül kört...)

    Na csak ennyi lett volna,nem tom minek emgint elkezdeni,ha már mindenki abbahagyta....te tudod....
    Ja és Boci te honnan veszed hogy miattad csináltam,meg az adminok miatt? ennyire nem forog körülöttetek a világ...azért mentem fel oda mindig,mert mindig vannak rusholók,és erre van oda rakva,hogy azok lelőjem,ja meg sok Fraget leeht ott szerezni,igaz minek magyarázkodom,szeretem az MG-t MG NOOB vok ....ennyi....felvállalom;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák